Polskie MMAUFC

Omielańczuk deklasuje de la Rochę!

Daniel Omielańczuk zdemolował Chrisa de la Rochę, notując swój zdecydowanie najlepszy występ w UFC!

Daniel Omielańczuk (17-5-1) w swojej czwartej walce pod banderą UFC zaprezentował się rewelacyjnie w konfrontacji z Chrisem de la Rochą (4-1), kompletnie demolując Amerykanina i tym samym najprawdopodobniej ratując się przed zwolnieniem z organizacji po dwóch wcześniejszych porażkach.

Walczący z odwrotnej pozycji Polak od razu ruszył do zdecydowanych ataków i już w pierwszej szarży naruszył rywala kombinacją ciosów oraz kopnięciem. Od początku widać było wyraźną przewagę szybkościową i stójkową Polaka, który raz po raz trafiał bezradnego Amerykanina, nie dając mu nawet okazji na próby zapaśnicze. Ostatecznie ustrzelił go doskonałym prawym sierpowym po krótkim lewym prostym – de la Rocha padł na deski, gdzie błyskawicznie dopadł go świetnie dziś nastawiony, agresywny Omielańczuk, częstując go jeszcze kilkoma uderzeniami z góry, po których sędzia nie miał wyboru, przerywając ten nierówny pojedynek.

Omielańczuk zwycięstwem na UFC Fight Night 72 wyrównuje swój bilans w amerykańskiej organizacji do 2-2. Z takim nastawieniem może spokojnie patrzeć w przyszłość.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button