Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Okazja? Przegląd bukmacherski #67 – UFC FN: Ortega vs. Rodriguez

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Ortega vs. Rodriguez, która odbędzie się w Long Island.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 67. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Ortega vs. Rodriguez w Long Island.

Brian Ortega vs. Yair Rodriguez 1.55 – 2.45

Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w Typowaniu. Jak wygląda ona z perspektywy bukmacherskiej?

Otóż, uważam tak duży rozstrzał kursów bukmacherskich za nieuzasadniony. Yair Rodriguez posiada bowiem wszelkie stójkowe narzędzia, aby pokonać Briana Ortegę – to bowiem absolutny wirtuoz kickbokserski, niebywale kreatywny. Co szczególnie ważne, będzie dysponował tutaj gigantyczną przewagą szybkościową.

Pytanie brzmi jednak – czy szalony Meksykanin zdoła na tyle okiełznać swoje mordercze oktagonowe żądze, aby nie dawać Amerykaninowi okazji do kontr zapaśniczych czy po prostu nie kończyć ekwilibrystycznych kopnięć na plecach? Pantera ma bowiem tendencje do szukania nokautu każdym niemal uderzeniem – a jeśli przestrzeli, ląduje czasami na dole.

Absolutnie nie skreślam tutaj T-City, bo to kawał twardziela, który jeszcze nigdy nie zaliczył desek. Dysponuje ponadto srogą kondycją i nie lada charakterem. Jak najbardziej może złapać Rodrigueza w jakieś poddanie, fundując mu pierwsze w karierze klepanie.

Mając wszystko powyższe na uwadze – czyli oceniając walkę jako niemal 50/50 – za znacznie atrakcyjniejszy kurs uważam oczywiście 2.45 na zwycięstwo Pantery.

Zwycięstwo Briana Ortegi – 1.55
Zwycięstwo Yaira Rodrigueza – 2.45

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Punahele Soriano – 1.42

Zwycięsto Ricky’ego Simona – 2.30

Zwycięsto Matta Schnella – 3.21

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button