UFC

Ogromny awans Armana Tsarukyana w rankingu wagi lekkiej UFC!

Arman Tsarukyan zanotował bardzo wyraźny awans w rankingu wagi lekkiej po sobotniej wiktorii z Beneilem Dariushem na gali UFC w Austin.
Na oficjalnej stronie organizacji UFC zaprezentowano oficjalne rankingi, zaktualizowane po sobotniej gali UFC Fight Night, która odbyła się w Teksasie.

W walce wieczoru wydarzenia Arman Tsarukyan w ledwie 64 sekundy zdemolował Beneila Dariusha, włączając się do mistrzowskiej rozgrywki w kategorii lekkiej.
Także w co-main evencie za łby wzięli się czołowi lekcy. Wchodzący na zastępstwo Jalin Turner brutalnie rozprawił się z Bobbym Greenem, powracając na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach.

W Austin udanie w wadze koguciej zadebiutował Deiveson Figueiredo, który pewnie na pełnym dystansie pokonał Roba Fonta.

Arman Tsarukyan zapowiadał po gali, że liczy na to, że w zaktualizowanym rankingu trafi na 3. miejsce, przed Dustina Poiriera. Tak się jednak nie stało, choć Ormianin zanotował wyraźny awans – ostatecznie przesunął się o cztery oczka do góry, lądując na miejscu 4.

Wspomniany Jalin Turner awansował o dwie pozycje – z miejsca 12. na 10.Nieukrywający mistrzowskich aspiracji Mateusz Gamrot pozostał na 6. miejscu w klasyfikacji – wyprzedził natomiast Beneila Dariusha, który spadł o trzy pozycje, na miejsce 7.

Wspomniany Deiveson Figueiredo zadebiutował w klasyfikacji wagi koguciej na 8. miejscu. Z kolei Sean Brady, który poddał w Austin Kelvina Gasteluma awansował o dwa miejsca w kategorii półśredniej – z 9. na 7.

Komplet rankingów – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button