UFC

Oficjalny ranking P4P UFC zaktualizowany po gali UFC 284 z Islamem Makhachevem i Alexandrem Volkanovskim!

Organizatorzy zaktualizowali wszystkie rankingi po sobotniej gali UFC 284 w Perth – także ten bez podziału na kategorie wagowe.
W drodze do gali UFC 284 w Perth wieńczące ją starcie Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim zapowiadane było nie tylko jako pojedynek o tytuł mistrzowski wagi lekkiej Dagestańczyka, ale przede wszystkim jako rywalizację o status numeru jeden w rankingu P4P.

Obaj zawodnicy potwierdzili zresztą powyższe ustalenia, podając sobie ręce kilka miesięcy temu w Abu Zabi.
Po walce jednak Australijczyk – przekonany, że został oszukany przez sędziów – obwieścił, że swoją pozycję w rankingu bez podziału na kategorie wagowe powinien zachować. Stwierdził, że to on przenosił się wyżej, że gdyby Makhachev walczył w wadze piórkowej, „zgniótłby” go, że inni sędziowie prawdopodobnie wskazaliby na jego zwycięstwo.

We wtorek opublikowano zaktualizowane rankingi. Tym najciekawszym był oczywiście ten dotyczący P4P. Jak się okazało, Alexander Volkanovski – pomimo porażki jednogłośną decyzją – zachował status najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe.

Alexander Volkanovski jest teraz zainteresowany wyłącznie rewanżowym starciem z Islamem Makhachevem. Nie garnie się do powrotu do kategorii piórkowej na starcie z Yairem Rodriguezem.

Poniżej video-podsumowanie walki:

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button