Oficjalnie: występy czterech Polaków na lutowej gali ACA 92 w Warszawie potwierdzone

Poznaliśmy nazwiska pierwszych pięciu zawodników, którzy wystąpią na lutowej gali ACA 92 w Warszawie.

Organizacja Absolute Championship Akhmat potwierdziła oficjalnie organizację gali w Polsce. Ostatecznie Czeczeni zawitają nad Wisłę 16 lutego, organizując galę ACA 92 na warszawskim Torwarze.

Potwierdzono też występy czterech polskich zawodników. W akcji zobaczymy awizowanego już wcześniej na galę Marcina Helda (25-7), który wedle nieoficjalnych doniesień stanie w szranki z byłym mistrzem wagi lekkiej Abdulem-Azizem Abdulvakhabovem.

Do klatki po nieudanej próbie detronizacji zasiadającego na tronie wagi średniej Alberta Duraeva powróci Piotr Strus (13-4-2), a o piąte z rzędu zwycięstwo pod sztandarem czeczeńskiej organizacji powalczy półciężki Karol Celiński (16-6-1).
Drogę z powrotem w okolice walki o złoto kategorii ciężkiej spróbuje utorować sobie Daniel Omielańczuk (20-9-1), który ostatnio zmuszony był uznać wyższość Amira Aliakbariego.

Po rocznej przerwie przed kibicami zaprezentuje się też były mistrz wagi półśredniej KSW Aslambek Saidov (22-5), który wygrał trzy ostatnie walki.

Wedle zapowiedzi organizatorów, na Torwarze pojawi się jeszcze kilku innych polskich zawodników, których nazwiska będą ujawniane z czasem.

*****

Błogosławiona era, bezradna Joanna, rzeźnik z Kraju Kawy i 55 minut dramatu – pięć wniosków z UFC 231

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply