Oficjalnie: Uros Jurisić podpisał kontrakt z KSW

Niepokonany Uros Jurisić związał się z KSW i nie ukrywa mistrzowskich aspiracji w kategorii półśredniej.

Pierwsze doniesienia o zakontraktowaniu przez KSW byłego mistrza kategorii półśredniej Titan FC Urosa Jurisicia (11-0) pojawiły się na nadwiślańskiej scenie wiele miesięcy temu, ale w środę oficjalnie potwierdzili je organizatorzy za pośrednictwem portalu MMAFighting.com.

– Nie mogę się doczekać debiutu w klatce KSW – powiedział Słoweniec w przesłanej informacji prasowej. – Całe życie pracowałem na to, aby zostać mistrzem wielkiej organizacji, takiej jak KSW. Czuję, że KSW może okazać się dla mnie prawdziwym domem i zadbam o to, aby zadowolić fanów KSW!

Trenujący w American Top Team 28-latek był ostatnio widziany w akcji w październiku ubiegłego roku, pod sztandarem Bellatora dusząc w pierwszej rundzie Waltera Gahadze.
Spośród jedenastu zwycięstw odniesionych w prowadzonej od 2012 roku karierze w dziesięciu Jurisić nie potrzebował pomocy sędziów punktowych, pięciu rywali nokautując i pięciu poddając.

W 2015 roku wziął udział w The Ultimate Fighter 21, ale przegrał jednogłośnie z Luizem Firmino, wypadając z rozgrywki.

Uros Jurisić nie ukrywa, że jego celem pod nową banderą jest sięgnięcie po pas mistrzowski kategorii półśredniej, który od ponad dwóch lat dzierży Roberto Soldić.– Wierzę, że jestem najlepszym półśrednim w KSW – powiedział Słoweniec. – Jeśli ktokolwiek ma inne zdanie, możemy to załatwić w klatce jak prawdziwi sportowcy.

Nie wiadomo póki co, kiedy Słoweniec zadebiutuje w KSW i kto będzie jego przeciwnikiem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply