Oficjalnie: Conor McGregor podpisał kontrakt na rewanż z Dustinem Poirierem

Formalności zostały dopełnione – Conor McGregor podpisał kontrakt na walkę z Dustinem Poirierem, która odbędzie się podczas styczniowej gali UFC 257.

Dokonało się! Conor McGregor podpisał kontrakt na rewanżowe starcie z Dustinem Poirierem, do którego dojdzie 23 stycznia w walce wieczoru gali UFC 257.

Co ciekawe, informacji tej nie podało UFC – jak zazwyczaj – a portal TheMacLife.com, który należy do Irlandczyka.

O rewanżu głośno było od kilku dobrych tygodni. McGregor nalegał natomiast, aby doszło do niego jeszcze w 2020 roku, ale w tym akurat aspekcie nie doszedł do porozumienia z UFC.
Kilka dni temu sternik UFC Dana White poinformował, że Diament podpisał już kontrakt na walkę. Zapewniał też, że z pewnością niebawem podpisze go Notorious.

Jeśli wierzyć Danie White’owi, gala UFC 257 odbędzie się w Abu Zabi.

Conor McGregor był ostatnio widziany w akcji podczas styczniowej gali UFC 247, ekspresowo pacyfikując Donalda Cerrone. Dustin Poirier ostatni pojedynek stoczył w czerwcu, jednogłośnie pokonując Daniela Hookera.

Zapowiedź, wstępną analizę oraz wstępny typ na walkę przedstawiliśmy tutaj.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply