UFC

„Obejrzałem nagranie klatka po klatce – to nie jest Conor McGregor” – groteskowa akcja w obronie Irlandczyka przed sądem (VIDEO)

Najzabawniejszy prawdopodobnie fan Conora McGregora nie zawiódł podczas wczorajszego przesłuchania Irlandczyka przed sądem w Nowym Jorku.

Podczas wczorajszej wizyty Conora McGregora w nowojorskim sądzie w związku z kwietniowym atakiem na autobus w Brooklynie – Irlandczyk został ostatecznie ukarany pięcioma dniami prac społecznych, kursem kontrolowania gniewu oraz zwrotem kosztów za wyrządzone szkody materialne – nie zabrakło jego najsłynniejszego fana-trolla-dziennikarza Robbiego Foxa.

Podobnie jak przy okazji poprzedniej wizyty McGregora w sądzie (szczegóły), tak i teraz Fox urządził specyficzny happening, stając w obronie swego kompana.
Brak dowodów na to, aby to on rzucił wózkiem na nagraniu. Nagranie jest zmodyfikowane. Przejrzałem je klatka po klatce – i to nie Conor McGregor jest widoczny na tym nagraniu.

– mówił przez megafon Fox, ciesząc się sporym zainteresowaniem mediów.

System sądowniczy Stanów Zjednoczonych marnuje czas. Nie powinien być teraz w sądzie – powinien trenować, aby znokautować Khabiba Nurmagomedova w pierwszej rundzie – co zresztą zrobi. Obiecuję to wam.

Jestem dostępny dla mediów.

Poniżej natomiast wspomniana akcja przed pojedynkiem Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr..

*****

Typowanie UFC on FOX 30 – Alvarez vs. Poirier II

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button