„Nikt o tym nie wie” – Islam o gigantycznym wsparciu dla całej dagestańskiej ekipy od Khabiba

Islam Makhachev opowiedział o wsparciu, jakie całej dagestańskiej ekipie udziela Khabib Nurmagomedov.

W walce wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas Islam Makhachev potwierdził wielki potencjał i mistrzowskie aspiracje.
Przyjaciel i klubowy kolega – teraz w zasadzie podopieczny – Khabiba Nurmagomedova zdominował zapaśniczo Thiago Moisesa, poddając Brazylijczyka w czwartej rundzie. Tym samym wyśrubował swoją serię zwycięstw do ośmiu.
Podczas konferencji prasowej po gali Islam Makhachev zaprosił w oktagonowe tany Tony’ego Fergusona, Rafaela dos Anjosa i Michaela Chandlera, wyrażając też gotowość na konfrontację z Beneilem Dariushem, którą wstępne zainteresowanie wyraził sternik UFC Dana White.

Makhachev opowiedział też o ogromnym wsparciu, jakiego udziela jemu i całej dagestańskiej ekipie wspomniany Khabib Nurmagomedov – i nie chodzi tylko o pomoc w aspektach sportowych czy trenerskich…

– Jest mistrzem, ma teraz dużo pieniędzy, ma wszystko, ale nadal jest skromnym gościem – powiedział o Khabibie Islam. – Przyleciał do Stanów Zjednoczonych, zostawiając rodzinę, był tutaj przez miesiąc, dwa tylko po to, żeby nam pomagać. Nie chciał żadnych pieniędzy.– Przylecieliśmy na początku do San Jose bez niego, ale wynajął nam duży dom dla całej ekipy. Wynajął wiele samochodów i nikt nie musiał za nic płacić. Zapłacił za wszystko. Nie jestem wam w stanie wyjaśnić, jak dużo Khabib robi tego typu rzeczy. Nikt o tym nie wie. Jesteśmy mu wszyscy bardzo wdzięczni.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Kilka miesięcy temu Makhachev zdradził też w jednym z rosyjskich wywiadów, że Khabib co miesiąc płaci swoim kilkunastu kompanom – zarówno tym walczącym, którzy nie są w stanie się utrzymać z pojedynków, jak i tym, którzy perspektyw w sporcie już nie mają, chociażby z powodu wieku.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply