UFC

Nikita Krylov spektakularnie ubija Eda Hermana

Nikita Krylov soczystym kopnięciem na głowę ubił Eda Hermana na gali UFC 201 – Lawler vs. Woodley.

Kapitalnie radzący sobie ostatnimi czasy w oktagonie Nikita Krylov (21-4) dopisał na gali UFC 201 w Atlancie do swojego rekordu kolejne zwycięstwo, efektownie nokautując Eda Hermana (23-12)

Pierwsza runda przebiegała zdecydowanie pod dyktando bardzo agresywnie walczącego i nieustannie wywierającego presję Nikity Krylova, który raz za razem terroryzował Eda Hermana kopnięciami na każdej wysokości, z obu nóg, frontalnymi i okrężnymi, pojedynczymi i w kombinacjach. W swoich atakach bywał co prawda niedbały, inkasując sporo ciosów kontrujących Amerykanina, zwłaszcza lewych sierpowych, ale w ostatecznym rozrachunku jego dominacja nie podlegała dyskusji.

Na początku drugiej odsłony Herman zaliczył kilka dobrych uderzeń w kontrze na kolejną szarżę Krylova, ale Ukrainiec przyjął wszystko na szczękę, by następnie ustrzelić Amerykanina niesygnalizowanym kopnięciem na głowę, po którym ten padł na deski niczym kłoda.

Dla 24-letniego dopiero Nikity Krylova jest to już piąte z rzędu zwycięstwo w UFC – i piąte przed czasem. Wyśmiewany po nieudanym debiucie Ukrainiec tym samym zbliża się do walk z czołówką kategorii półciężkiej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button