Fight NightsRosyjskie MMA

Nikita Krylov ciężko nokautuje Fabio Maldonado – video

Nikita Krylov rozsiadł się na tronie mistrzowskim kategorii półciężkiej organizacji Fight Nights Global, ubijając Fabio Maldonado.

Nikita Krylov (25-5) ciężko znokautował Fabio Maldonado (24-12) w co-main evencie gali Fight Nights Global 87 w Rostowie nad Donem. Ukrainiec w ten sposób przejął po Brazylijczyku tron kategorii półciężkiej.
Krylov rozdawał karty od początku – czyli nielegalnego kopnięcia w krocze, po którym Maldonado potrzebował kilku minut na dojście do siebie – aż do samego końca. Nie wdawał się w grę Brazylijczyka, który zapraszał go do klinczu pod siatką, zamiast tego rozbijając go z dystansu i z góry, gdy Maldonado pokusił się o nieudaną gilotynę.

Ostatecznie Ukrainiec ustrzelił mocno porozbijanego już oponenta w drugiej rundzie soczystym prawym sierpem na rozerwanie klinczu.

https://twitter.com/Jolassanda/status/997937147545051142

Dla 25-letniego Nikity Krylova jest to już czwarte zwycięstwo od czasu opuszczenia szeregów UFC. Podtrzymał też niesamowitą serię zwycięstw przed czasem – wszystkie 25 wiktorii w karierze odniósł przez nokauty lub poddania.

Cała walka poniżej:

*****

ACB 87 – wyniki, relacja i transmisja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button