Night of HeroesPolskie MMA

Night of Heroes 3 już 30 stycznia w Sosnowcu

Pierwsze nazwiska w rozpisce są już znane.

W głównej walce wieczoru wystąpi miejscowy Adrian Błeszyński (1-0), który w swoim jak do tej pory jedynym zawodowym pojedynku odprawił ciosami w pierwszej rundzie Czecha Martina Hajtmara. Zawodnik klubu Sportowe Zagłębie ma za sobą jednak wiele amatorskich bojów. Próbował nawet dostać się na amatorskie mistrzostwa świata do Las Vegas, ale w krajowych eliminacjach przegrywał z Filipem Danychem i Piotrem Poniedziałkiem.

Drugim potwierdzonym fighterem jest ciężki Dariusz Zimoląg (5-3). Doświadczony zawodnik z Mysłowic przegrywał z nie byle jakimi zawodnikami, takimi jak Michał Andryszak, Rab Truesdale i Tomasz Kowalkowski, a walczył chociażby na gali Celtic Gladiator w Dublinie. Jego największym sukcesem jest zaś pokonanie uznanego grapplera Marcina Elsnera.

Ostatnie nazwisko na plakacie to Łukasz Głośny (0-1), miejscowy zawodnik Sportowego Zagłębia. Wraca on do klatki po porażce na gali FOH 2, gdzie został znokautowany przez Lecha Zamorskiego.

Event wystartuje 30 stycznia o godzinie 20 w hali sportowej MOSiR w Sosnowcu przy ul. Żeromskiego 4. Na bieżąco będziemy publikować kolejne zestawienia na gali, jak tylko ogłaszać je będą organizatorzy.

Video zapowiedź gali:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button