„Nigdy w życiu niczym nie byłem bardziej przerażony” – Anthony Johnson prosi o modlitwy, zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi

Anthony Johnson zabrał głos po doniesieniach o tym, że wycofał się z walki z Vadimem Nemkovem, która miała odbyć się podczas gali Bellator 268.

Jak poinformował portal MMAJunkie.com, Anthony Johnson, dwukrotny pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC, wycofał się z walki wieczoru gali Bellator 268, której w ramach Grand Prix miał stanąć naprzeciwko dzierżącego pas Vadima Nemkova.
Powód? Problemy zdrowotne. Jakie konkretnie – nie wiadomo. Jednak wpis w mediach społecznościowych, jaki właśnie opublikował Rumble nie pozostawia wątpliwości, że temat jest bardzo poważny.

– Naprawdę chciałbym opowiedzieć szczegółowo, jak bardzo chory jestem – napisał Anthony na Instagramie. – Wiedzcie po prostu, że potrzebuje tylu modlitw, ile tylko mogę otrzymać i jeśli Bóg pozwoli, zobaczymy się w 2022 roku…
– Nigdy w życiu niczym nie byłem bardziej przerażony. Pozostaję jednak silny, mając wsparcie przyjaciół i rodziny.

– Nie proszę o nic więcej poza modlitwami. Miejmy nadzieję, że zobaczymy się w 2022 roku. To będzie bitwa, w której będę musiał harować bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Kocham was wszystkich. To nie Covd.

Gala Bellator 268 odbędzie się 16 października w Phoenix. Vadim Nemkov najprawdopodobniej otrzyma nowego rywala w półfinale Grand Prix. W drugim tego samego wieczoru rękawice skrzyżują Ryan Bader i Corey Anderson.W pierwszej fazie Grand Prix, która odbyła się w maju, powracający do akcji po 4-letniej przerwie i debiutujący pod sztandarem Bellatora Rumble pokonał Jose Augusto Azevedo przez nokaut w drugiej rundzie. Pierwotnie rywalem 37-latka w ćwierćfinale miał być Yoel Romero, ale z powodów zdrowotnych Kubańczyk nie został dopuszczony do zawodów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. ruthless

    18 września 2021 at 23:29

    To nie może być covd bo to medialna wydmuszka wymyślona przez rząd i obalona przez świadomych życia youtuberów

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply