UFC

„Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem” – szalona bijatyka na trybunach UFC Mexico! Jegomość znokautował dwóch oponentów! (VIDEO)

Szef UFC Dana White był w szoku, że w bijatyce, jaka odbyła się na trybunach podczas UFC Mexico, nie interweniowała ochrona.
Działo się na trybunach Arena CDMX w mieście Meksyk podczas sobotniej gali UFC Fight Night! W bijatyce, która wybuchła wśród fanów, jeden osobnik popisał się dwoma knockdownami.

Gala UFC Mexico nie okazała się może najlepsza, ale nie zawiedli meksykańscy kibice, którzy w dużej liczbie pojawili się na trybunach już od pierwszych walk, żywiołowo dopingując swoich zawodników. Meksykanie walczyli jednak ze zmiennym szczęściem. Bilans ich walk z resztą świata wyniósł 6-4. Przegrali dwie najważniejsze walki.
Tak czy inaczej, napisać, że trybuny żyły to jak nic nie napisać – szczególnie jeśli wziąć pod uwagę nastroje tamże podczas pierwszej walki karty głównej.

Gdy Manuel Torres w pojedynku otwierającym main card zdemolował Chrisa Duncana, nieoczekiwanie zamiast udzielać wywiadu, podbiegł do siatki, krzycząc coś do fanów. Okazało się, że próbował w ten sposób zaprowadzić spokój na trybunach, gdzie w tym czasie trwała draka. W jej trakcie jeden z fanów – w czarnej koszulce – posłał na deski dwóch innych.

Jak to zwykle bywa, nie do końca wiadomo, o co poszło i kto zaczął. O drakę tę został podczas konferencji prasowej po gali zapytany sternik UFC Dana White.

– Chcecie powiedzieć, że walka na trybunach nie służy UFC? – powiedział. – Znaczy, takie rzeczy nigdy się nie dzieją. Dosłownie nigdy. Zdarzyło się tutaj, w mieście Meksyk.– Szalone było to, że gdy zaczęła się ta draka, wydawało się, że będą się lać cały czas. Pobiegłem tam więc i patrzyłem. Nikt ich nie powstrzymywał. Czekałem, aż pojawi się ochrona. A oni po prostu pozwolili im się lać do końca.

– To była jedna z najbardziej szalonych rzeczy, jakie w życiu widziałem. Nie sądzę, aby to przedstawiało UFC w złym świetle. Zdarzyło się i tyle. Wydaje mi się, że gdy wszyscy zobaczyli, jak się to gówno kończy, nikt już nie chciał próbować. Nie było ochrony. Walka po prostu trwała do końca. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button