UFC

Niepokonany Umar Nurmagomedov przed największym wyzwaniem w karierze – na horyzoncie walka z rywalem z Top 5!

Wygląda na to, że w końcu znaleziono dla Umara Nurmagomedova rywala z czołówki kategorii koguciej UFC.
W zeszłym tygodniu garnący się do walki od wielu miesięcy Umar Nurmagomedov poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w końcu poznał szczegóły swojej kolejnej walki – nazwisko rywala oraz datę.

W przestrzeni medialnej wskazano nieoficjalnie, że przeciwnikiem niepokonanego Dagestańczyka będzie były pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego wagi koguciej Cory Sandhagen. Spekulacje te potwierdził dziennikarz Ariel Helwani – stwierdził, że „toczone są rozmowy” w temacie tego zestawienia.
Oliwy do ognia dolał później mistrz wagi lekkiej i przyjaciel Umara Nurmagomedova Islam Makhachev, który stwierdził – zasugerował? – że starcie to będzie 5-rundową walką wieczoru jednej z nadchodzących gal.

Sklasyfikowany na 4. miejscu w rankingu wagi koguciej Cory Sandhagen wygrał dwie ostatnie walki – z Songiem Yadongiem i Marlonem Verą. Wyrażał ostatnio gotowość na pójście w oktagonowe tany z Merabem Dvalishvilim, ale ten został też wyzwany do walki przez Henry’ego Cejudo.

Umar Nurmagomedov może pochwalić się w UFC bilansem 4-0 z trzema skończeniami. Ostatni pojedynek stoczył w styczniu, pokonując przez nokaut Raoniego Barcelosa. Obecnie okupuje 9. pozycję w rankingu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button