UFC

Nie zapomina! Dana White odpowiedział krytykom rozpiski UFC 300 – ujawniono rekordy, jakie wykręciła jubileuszowa gala!

Po świetnej gali UFC, która odbyła się tydzień temu w Las Vegas, 300 Dana White wyśmiał krytyków rozpiski jubileuszowego wydarzenia.

Dana White nie zapomina! Sternik UFC pognębił właśnie ekspertów większych i mniejszych, którzy krytykowali rozpiskę gali UFC 300, wieszcząc jej klęskę.

Amerykański promotor opublikował nagranie z fragmentami wypowiedzi różnorodnych dziennikarzy, któ

– Gdy wjeżdżaliśmy z UFC 300, eksperci od MMA opowiadali o tym, co sadzą o tej gali – powiedział. – Do wszystkich zawodników z tej rozpiski. Podczas gdy ja mówiłem, że to najlepsza karta walk kiedykolwiek zestawiona w historii sportów walki, oto, co mówiły o was media.

Gala UFC 300 okazała się fantastycznym wydarzeniem. Spośród trzynastu walk osiem zakończyło się przed czasem. Fani byli świadkami dwóch akcji, które zapiszą się na kartach historii UFC – spektakularnego nokautu Maxa Hollowaya w ostatniej sekundzie walki z Justinem Gaethje oraz niebywałej akcji Alexa Pereiry, który powstrzymawszy próbującego interweniować sędziego, znokautował kilka sekund później Jamahala Hilla.

Jubileuszowa gala okazała się też dużym sukcesem finansowym. Co prawda, sprzedaż PPV nie jest znana, ale wiadomo, że wpływy z bramki wyniosły $16,5 miliona, co stanowi trzeci najlepszy wynik w historii organizacji – po UFC 205 z $17,7 mln oraz UFC 229 z $17,2 mln.

Na tym nie koniec. Na trybunach T-Mobile Areny zasiadło 20 067 fanów – nigdy więcej fanów nie oglądało gali UFC w tym obiekcie. Karta wstępna była najlepiej oglądaną w historii organizacji.

UFC zyskało 3,2 mln obserwujących w swoich mediach społecznościowych, a w tygodniu gali nagrania amerykańskiego giganta uzyskały rekordowe 1,1 miliarda wyświetleń. Wpis na IG poświęcony nokautowi Błogosławionego zyskał rekordową liczbę polubień.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button