UFC

„Nie zamierzam ściemniać…” – Jon Jones odmawia wywiadu z Chaelem Sonnenem (VIDEO)

Rozsiadłszy się podczas gali UFC 232 ponownie na tronie mistrzowskim wagi półciężkiej, Jon Jones odmówił rozmowy – wywiadu – z udziałem Chaela Sonnena.

W drodze do gali UFC 232 w Los Angeles, przekonany o swojej niewinności i zapewniający, że potwierdza ją nauka, Jon Jones nie patyczkował się w medialnych tanach. Podczas konferencji prasowej zrugał szwedzką dziennikarkę Izabelle Kostic, następnie kończąc niespodziewanie wywiad z dziennikarzem Aaronem Bronsteterem.

Pokonawszy w walce wieczoru Alexandra Gustafssona, Bones raz jeszcze udowodnił, że w kontaktach z mediami to on ustala warunki. Nie znalazł się co prawda żaden dziennikarski śmiałek, który wychyliłby się i zadał mu „trudne” pytanie – czemu trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, jak rozprawił się wcześniej z Kostic i Bronsteterem – ale nowy-stary mistrz i tak znalazł okazję, aby spojrzeć na kogoś z góry. Tym razem nieszczęśnikiem tym okazał się… Chael Sonnen!

Były pretendent do pasów wagi średniej i półciężkiej UFC miał wspólnie z Arielem Helwanim przeprowadzić dla ESPN wywiad z Bonesem po walce, ale…

– Arielu, nie zamierzam ściemniać – wypalił na początku wywiadu Jones – Chcę w tej chwili rozmawiać tylko z tobą.
– W porządku – odparł Helwani, zwracając się następnie do Sonnena – Mam nadzieję, że uszanujesz to?
– To jego przemowa – odparł Sonnen, nie zabierając już potem głosu w trakcie wywiadu.
Po zakończeniu rozmowy – której jednym z ciekawszych fragmentów był ten, w którym Bones stwierdził, że ma… 23 lata! – Gangster z Oregonu, którego łączą z Jonesem mocne więzi mniej lub bardziej wyszukanych medialnych wojen i wojenek, nie ukrywał rozczarowania.

– Uważam, że to było niegrzeczne – powiedział – To było bardzo niegrzeczne.

Cały wywiad jest dostępny poniżej.

*****

„Ciebie mam na lipiec” – Jon Jones akceptuje wyzwanie Anthony’ego Smitha, szybko zmienia zdanie (VIDEO)

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button