UFC

Nie tak prędko! Dana White zabrał głos nt. potencjalnej walki Ilii Topurii z Conorem McGregorem!

Głównodowodzący UFC Dana White skomentował ambitne medialnie plany Ilii Topurii, który po UFC 298 chce walczyć z Conorem McGregorem.
Hola, hola, nie tak prędko, kolego! Sternik UFC Dana White zareagował na zapowiedzi Ilii Topurii, który stwierdził, że po odebraniu pasa mistrzowskiego wagi piórkowej Alexandrowi Volkanovskiemu na UFC 298 w Anaheim, ani myśli bronić go przed innymi pretendentami.

Niepokonany w zawodowej karierze El Matador stwierdził kilka dni temu, że jego starcia z zawodnikami pokroju Maxa Hollowaya, Yaira Rodrigueza czy Briana Ortegi żadnego sensu nie mają, bo przegrywali oni wszyscy z Alexandrem Volkanovskim, którego sam zamierza zdeklasować w pierwszej rundzie.
Z rezerwą do tych wypowiedzi Ilii Topurii odniósł się jednak szef UFC Dana White.

– Jeśli popatrzeć na nazwiska, jakie ma na rozkładzie, jeśli popatrzeć na rywali, jakich pokonywał i co wtedy znajdowało się na szali, to Topurii tego właśnie jeszcze brakuje – powiedział frontman UFC w rozmowie z Kevinem Iole.

– Możesz mieć te wszystkie statystyki, ale brakuje mu tego doświadczenia w dużych walkach. To będzie jego pierwsza. To jego pierwszy duży przeciwnik i duża walka. Pomimo iż jest kotem, to nadal ma wiele do udowodnienia.

Hiszpański Gruzin ma na oku jednego rywala – bo oczywiście wybiega daleko poza walkę z Alexandrem Volkanovskim, która stanowić ma dlań formalność. Otóż, celuje w starcie z Conorem McGregorem, przekonany, że po rozparcelowaniu Australijczyka urośnie medialnie i sportowo tak bardzo, że nawet Irlandczyk nie będzie mógł mu się oprzeć.

Zapytany o takie potencjalne zestawienie, Dana White większego entuzjazmu jednak nie okazał.– Nie jestem pewien – rzekł. – Myślę, że nadal musi dużo udowodnić.

– Ale, jasne, jeśli jesteś niepokonany, nigdy nie doznałeś porażki i jesteś na takiej fali jak ten gość, to tak właśnie powinieneś myśleć. Taką powinieneś mieć właśnie mentalność. Zobaczymy jednak, jak to się rozegra w sobotni wieczór.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button