KSWPolskie MMA

„Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić tego, co ujrzycie 15 stycznia” – Borys Mańkowski mocno przed KSW 66

Trzech reprezentantów Czerwonego Smoka powalczy za tydzień o powrót ze Szczecina z hat-trickiem.
Wielkimi krokami zbliża się pierwsza tegoroczna gala KSW. Odbędzie się ona już w sobotę w szczecińskiej Netto Arenie i będzie oznaczona numerem 66.
Z racji lokalizacji wydarzenia najliczniej reprezentowani będą oczywiście Berserkerzy. W Szczecinie wystąpi ich aż pięciu – Tomasz Narkun, Michał Materla, Tomasz Romanowski, Wojciech Janusz i Gracjan Szadziński.

Berserkerzy nie są jednak jedynym klubem, dla którego KSW 66 będzie miało kapitalne znaczenie. W Netto Arenie wystąpi też bowiem aż trzech reprezentantów Czerwonego Smoka z Poznania: Borys Mańkowski, Łukasz Rajewski i Sebastian Rajewski.Diabeł Tasmański w walce wieczoru spróbuje odebrać tytuł mistrzowski wagi lekkiej Marianowi Ziółkowskiemu. Łukasz Rajewski pójdzie z kolei w tany z Donovanem Desmae, a Sebastian Rajewski z Niklasem Backstromem.

Całą trójkę w przygotowaniach wspierali między innymi Mateusz Gamrot, Piotr Niedzielski czy Filip Sadowski – a wszystko to pod trenerską batutą Bartosza Jezierskiego.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Cel jest oczywisty – wrócić ze Szczecina z bilansem 3-0. Oceniając po poniższych wpisie Gamera, problemów z formą przed galą nie stwierdzono!

– Za tydzień będzie grubo – napisał Mateusz. – Gotowi na Szczecin. KSW 66. 3:0.

Co ciekawe, także 18 grudnia ubiegłego roku Czerwony Smok znajdował się w podobnej sytuacji – walczyło trzech jego reprezentantów i… Wszyscy wygrali! Na UFC Fight Night w Las Vegas Mateusz Gamrot pokonał Diego Ferreirę, a w Gliwicach w ramach KSW 65 zwycięstwa odnieśli Damian Piwowarczyk i Roman Szymański – ten pierwszy zostawił w pokonanym polu Marca Doussisa, a ten drugi – Mateusza Legierskiego.
Borys Mańkowski wierzy natomiast, że w Szczecinie może być jeszcze lepiej – na to przynajmniej wskazuje jego poniższy wpis z Facebooka.

– Naprawdę, nie jesteście w stanie sobie wyobrazić tego, co ujrzycie 15 stycznia – zapowiedział przy poniższym zdjęciu.

Z jakim natomiast bilansem Czerwony Smok – zdaniem wielu najlepszy polski klub w 2021 roku – powróci z KSW 66, przekonamy się za tydzień.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button