UFC

„Nie jesteś nawet małym wypierdkiem tylko bąkiem z d*py!” – McGregor wykpił „Volovskiego”, przekonany, że urwałby mu głowę

Conor McGreogor otworzył nowy front medialnej wojny, tym razem za cel obierając sobie Alexandra Volkanovskiego.

Były mistrz kategorii piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor nie jest fanem Alexandra Volkanovskiego. Nie pozostawił co do tego najmniejszych wątpliwości podczas starcia Australijczyka z Brianem Ortegą, które zwieńczyło sobotnią galę UFC 266 w Las Vegas.
– Ściąłbym temu Volovskiemu głowę kopnięciem, jak piłkę od rugby – napisał na Twitterze na początku walki Irlandczyk, szydząc z wzrostu Australijczyka. – 5’4! I same mięśnie! Haha, mały wypierdek, oto kim jest. A nawet nie małym wypierdkiem, tylko bąkiem z dupy, haha.

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1441985153082007554?s=20
Tymczasem pojedynek Volkanovskiego z Ortegą okazał się kapitalnym widowiskiem, w którym Australijczyk zaprezentował niebywałą formę, a Amerykanin niezłomny charakter. Tego ostatniego nie zabrakło też zresztą mistrzowi, który dwukrotnie wydostał się z piekielnie ciasno zapiętych gilotyny i trójkąta autorstwa Ortegi.

Ostatecznie Volkanovski wygrał jednogłośną decyzją sędziowską, po raz drugi broniąc tytułu mistrzowskiego. Wyśrubował też swoją serię zwycięstwo do dziesięciu z rzędu w oktagonie UFC i dwudziestu z rzędu w karierze.– Nie była to zła walka – skonstatował Irlandczyk. – Gratulacje, bąku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dlaczego Irlandczyk zdecydował się na podskubanie Alexandra Volkanovskiego, skoro wydaje się, że szanse na to, aby powrócił kiedykolwiek do wagi piórkowej, oscylują w okolicach zera? Niewykluczone, że swoim zwyczajem przy dużych galach spróbował skraść nieco ich blasku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button