UFC

„Nie jestem, ku*wa, głupi” – Bryce Mitchell uważa, że walka Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim była „w ch*j ustawiona”

Bryce Mitchell nie ma żadnych wątpliwości, że sędziowie punktowi w walce Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim zostali przekupieni.
Od pojedynku Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim, który zwieńczył galę UFC 284, minęło już kilka tygodni, ale temat starcia tego – wygranego jednogłośnie przez Dagestańczyka – powrócił teraz jak bumerang – a to za sprawą wypowiedzi jednego z czołowych piórkowych UFC Bryce’a Mitchella.

Zapytany bowiem w wywiadzie udzielonym Fanatics View o rzeczone starcie, Amerykanin pokusił się o odważną tezę.

– Ta walka była w ch*j ustawiona – obwieścił Bryce. – (Makhachev) ma dostęp do tych wszystkich pieniędzy z Bliskiego Wschodu. Gdy przyjeżdżasz z tymi wszystkim pieniędzmi z ropy z całego Bliskiego Wschodu… Stary, na Bliskim Wschodzie mieszkają najbogatsi ludzie na świecie. Po prostu zapłacili, kurwa, sędziom.
– Wiem, że Alexander Volkanovski wygrał to decyzję i nic mnie nie interesuje. Wiem, że wygrał i wiem, że to gówno było ustawione. Nie jestem, ku*wa, głupi. Nie wmówicie mi, że to gówno nie było ustawione. Nie kupuję tego. Możesz zapłacić tym sędziom, ile ci się, ku*wa, umyśli. Wiem, że Alexander Volkanovski wygrał tę walkę.

W unifikacyjnym pojedynku pomiędzy Alexandrem Volkanovskim i Yairem Rodriguezem – bo wiele wskazuje na to, że za kilka miesięcy do niego dojdzie – Bryce Mitchell faworyzuje delikatnie Australijczyka, choć uważa samo zestawienie za doskonałe.

Thug Nasty nie był widziany w oktagonie od grudnia zeszłego roku, gdy zdemolował go Ilia Topuria. Była to pierwsza porażka w karierze Amerykanina.

Do akcji sklasyfikowany na 11. miejscu w rankingu 145 funtów Bryce Mitchell powróci 6 maja, podczas gali UFC 288 w Newark krzyżując rękawice z rozpędzonym serią pięciu zwycięstw Jonathanem Pearcem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button