Nie jest dobrze! Walka Jorge Masvidala z Leonem Edwardsem odwołana!

Nie dojdzie do jednego z najciekawszych pojedynków gali UFC 269 pomiędzy Jorge Masvidalem i Leonem Edwardsem.
Hiobowe wieści napłynęły właśnie ze Stanów Zjednoczonych. Mocno wyczekiwane starcie pomiędzy Jorge Masvidalem i Leonem Edwardsem, które miało odbyć się podczas grudniowej gali UFC 269 w Las Vegas, został odwołane.

Powód? Bliżej nieokreślona kontuzja Ulicznika z Miami.
Pojedynek ten był jednym z najbardziej wyczekiwanych z rozpiski grudniowej gali. Obaj zawodnicy zdecydowanie bowiem za sobą nie przepadają, co w dużej mierze jest pochodną scysji, do jakiej w 2019 roku doszło między nimi w Londynie. Masvidal potraktował wówczas Edwardsa serią ciosów na zapleczu 02 Arena.

Rocky znajduje się na fali dziewięciu zwycięstw, od dawna nie ukrywając mistrzowskich aspiracji. Starcie z Jorge Masvidalem miało być dla niego przepustką do walki z dzierżącym 170-funtowe berło Kamaru Usmanem.Ulicznik z Miami również nie porzuca marzeń o tronie – pomimo dwóch porażek z Nigeryjskim Koszmarem. Ewentualna wiktoria z Jamajczykiem mogła zaprowadzić go z powrotem do rozgrywki mistrzowskiej.

Nie wiadomo póki co, czy organizatorzy spróbują zestawić Leonowi Edwardsowi innego rywala, czy może przesuną starcie z Jorge Masvidalem na inny termin.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. miedziak

    10 listopada 2021 at 22:17

    I cyk wolne okienko dla Chimajewa.

  2. Kroganin

    11 listopada 2021 at 20:37

    Tak jak mowisz Miedziak, dawac Cumshota Chimaeva i zobaczymy z czego jest ulepiony i jak wygra musi Usmana pozrec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply