UFC

Negocjacje trwają w najlepsze! Mateusz Gamrot wyjaśnia Rafaelowi Fizievowi, dlaczego 5 rund to lepsze rozwiązanie niż 3 rundy!

Mateusz Gamrot i Rafael Fiziev kontynuują dopinanie szczegółów w sprawie swojej potencjalnej walki we wrześniu – wydaje się, że do uzgodnienia został jeszcze tylko jeden detal.
Dopinanie szczegółów na temat wspólnej walki pomiędzy Mateuszem Gamrotem i Rafaelem Fizievem trwa w najlepsze – w wszystko to na Twitterze.

Wygląda na to, że do pełnego porozumienia brakuje już tylko jednego szczegółu – a mianowicie dystansu, na jakim rozegra się pojedynek.
Gdy w środę Rafael poinformował, że do akcji chce powrócić w sierpniu, szybko zgłosił się Mateusz, proponując walkę we wrześniu na dystansie pięciu rund. Ataman potwierdził w czwartek, że wrześniowy termin na potyczkę z Polakiem w pełni mu odpowiada. Zasugerował jednak – w humorystycznym tonie, oddać mu to trzeba – że preferowałby 15-minutowy dystans.

– Wrzesień też mi pasuje – napisał Fiziev. – Ale, brachu, zmęczyłem się w trzy rundy. Myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi, dlaczego chcesz pięciu rund?

Gamer szybko w najnowszym wpisie, jaki opublikował za pośrednictwem Twittera wyjaśnił, dlaczego 5-rundowy dystans byłby jednak lepszym rozwiązaniem.

– Obaj zasługujemy na walkę wieczoru, a fani zasługują na 25 minut technicznej przemocy w klatce – napisał Mateusz.

Czy porozumienie uda się wypracować, przekonamy się najprawdopodobniej w najbliższych dniach, może tygodniach. Mając na uwadze humorystyczny charakter wpisu Rafaela, wydaje się, że przy trzech rundach jednak upierał się on nie będzie. Pytanie natomiast, czy także matchmakerzy UFC zechcą zestawić starcie Gamrota z Fizievem w charakterze walki wieczoru jednej z wrześniowych gal UFC Fight Night?

This poll has ended (since 2 months).

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev - kto wygra?

Mateusz Gamrot
76.48%
Rafael Fiziev
23.52%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button