Nate Diaz: „Ten sku*wiel nie potrafi przestać wymyślać o mnie bzdur”

Nate Diaz zareagował na słowa Dany White’a, w którym sternik UFC zarzucał mu, że odrzuca każdą propozycję walki.

Kilka dni temu głównodowodzący UFC Dana White, zapytany w rozmowie z TMZ.com o aktualną sytuację Nate’a Diaza, odparł:

Cały czas oferujemy mu walki, a on je cały czas odrzuca. Nick również.

Dopytany następnie, czy aby młodszy ze stocktońskich braci czeka na trzecią walkę z Conorem McGregorem, nie wykluczył takiej możliwości.

Nie wiem. Być może. Może na to czeka.
Wygląda na to, że zniewaga ta dotarła w końcu do uszy Diaza, który ruszył czym prędzej na Twittera, by tam serdecznie pozdrowić swojego pracodawcę, jednocześnie przedstawiając swój punkt widzenia.

Ten skurwiel nie potrafi przestać wymyślać o mnie bzdur i nie dostałem żadnych ofert na walki poza tą jedną, którą wyśmiałem

Pojedynkiem, o którym wspomina powyżej Diaz, jest najprawdopodobniej niedoszłe starcie z Eddiem Alvarezem, który ostatecznie zmierzy się z Dustinem Poirierem.

Wyzwanie Nate’owi Diazowi rzuca od jakiegoś czasu Tony Ferguson, proponując walkę o tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej, ale stocktończyk póki co nie odniósł się do niego.

*****

Ile Joanna Jędrzejczyk mogła zarobić w 2016 roku – analiza

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply