Boks

Nate Diaz i Jake Paul w ostatnim staredownie przed walką – „Sku*wiel nie potrafi naprawdę walczyć”

Gdzie i kiedy oglądać transmisję z bokserskiej walki Jake Paul vs. Nate Diaz? Kto jest faworytem? Komplet informacji o pojedynku.
Dziś w Dallas w stanie Texas odbędzie się bokserska gala, którą zwieńczy starcie Nate’a Diaza z Jake’iem Paulem. Dla 38-letniego stocktończyka będzie to debiut w zawodowej formule bokserskiej, podczas gdy młodszy o 12 lat celebryta i YouTuber może pochwalić się bilansem 6-1.

Pierwotnie pojedynek był zaplanowany na osiem rund, ale zawodnicy doszli do porozumienia w sprawie dziesięciu – i taki też dystans przewidziano. Limit wagowy walki wynosi 185 funtów – obaj zawodnicy się w nim zmieścili.
Zdecydowanym bukmacherskim faworytem zawodów jest Paul. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.25 (postaw), podczas gdy wygrana Diaza jest warta 4.50 (postaw). Remis oszacowano na 17.00.

W piątek doszło do ostatniego staredownu przed walką, po którym zawodnicy zapowiedzieli sobie nawzajem porachowanie kości.

– Sami się wygwizdujcie, prawiczki! – krzyknął Jake Paul w rozmowie z Arielem Helwanim po ważeniu w odpowiedzi na gwizdy z trybun. – Sami się wygwizdujcie. Tak!

– Powtarzali jak mantrę, że Nate jest twardy, że Nate to ostry pies. Ale wiecie co? Jutro biorę tę sukę na spacer! Biorę ją na łańcuch i wysyłam z powrotem do klatki! Zapie*dolę go, Arielu! Zapie*dolę!

Także i stocktończyk udzielił po ceremonii ważenia krótkiego wywiadu.

– Pozdrowienia dla wszystkich okazujących miłość i wsparcie – krzyknął Nate. – Bardzo to doceniam!

– Bez względu na to, jak potoczy się ta walka, nie zapominajmy, że ten sku*wiel nie potrafi walczyć naprawdę – dodał. – Sku*wielu! Pie*dol się!

Poniżej nagranie ze staredownu.Gala z Jake’iem Paulem i Natem Diazem rozpocznie się dziś o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego. Będzie dostępna w PPV.

Walkę wieczoru poprzedzi osiem innych walk bokserskich. W karcie znalazło się między innymi starcie zaprawionego w bojach Jeremy’ego Stephensa z kompanem stocktończyka Chrisel Avilą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button