UFC

Nate Diaz chce wrócić na UFC 300! Szybko znalazł się kandydat do walki: „Nie lękaj się, ziomek!”

Nate Diaz wyraził gotowość do walki na jubileuszowej gali UFC 300 – szybko znalazł się śmiałek gotowy powitać go z powrotem w oktagonie.
Wygląda na to, że Nate Diaz jest gotowy na powrót pod skrzydła UFC na okoliczność jubileuszowej gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas.

Kilka dni temu sternik UFC Dana White ogłosił pierwsze zestawienia na okoliczność UFC 300. Do akcji powrócą w Las Vegas między innymi byli mistrzowie Jiri Prochazka czy Aljamain Sterling.
Póki co nie zapowiedziano natomiast występu żadnego zawodnika z pierwszego medialnego garnituru – ale takowy, w osobie wspomnianego Nate’a Diaza, właśnie wyraził zainteresowanie udziałem w jubileuszowej gali.

– UFC 300 byłoby fajne, ale nie ma się z kim bić – obwieścił stocktończyk na platformie X.

Po piętnastu latach spędzonych w organizacji UFC w zeszłym roku Nate Diaz wraz ze zwycięstwem nad Tonym Fergusonem opuścił jej szeregi. Zapewnił jednak, że w oktagonie amerykańskiego giganta ostatniego słowa nie powiedział i gdy załatwi, co ma do załatwienia poza, wróci.

W sierpniu tego roku stocktończyk stoczył bokserskie starcie z Jake’iem Paulem, przegrywając je na kartach sędziowskich. Najwyraźniej poboczną te misję uznał za zakończoną i zapragnął wrócić na stare śmieci.

Na powyższy wpis Nate’a Diaza szybko zareagował jego niedoszły swego czasu przeciwnik Dustin Poirier.

– Nie lękaj się, ziomek – napisał Diament.

– 5 rund – dodał pod wpisem Diaza.

Dustin Poirier przegrał w lipcu rewanż z Justinem Gaethje, oddalając się od mistrzowskiej rozgrywki w wadze lekkiej UFC. Nie ukrywał, że nie zamierza jednak konfrontować się z młodymi-gniewnymi, bo na tym etapie kariery takie starcia nie są mu do niczego potrzebne. Łypiąc właśnie w kierunku jubileuszowej gali UFC 300, czekał na duże zestawienie, które zmotywowałoby go do mocnych treningów i wyrzeczeń. Zawsze podkreślał, że kryteria te spełnia pojedynek z Natem Diazem.Naturalnym kandydatem do walki ze stocktońskim bad boyem jest też jednak oczywiście Conor McGregor, choć ten od dawna jest przymierzany do czekającego cierpliwie Michaela Chandlera.

This poll has ended (since 29 days).

Kto dla Nate'a Diaza na UFC 300?

Dustin Poirier
47.04%
Conor McGregor
43.75%
Inny
9.21%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button