KSWPolskie MMA

Narkun nokautuje Reljica i zdobywa pas

Tomasz Narkun zanotował doskonały występ na KSW 32 w Londynie, nokautując Gorana Reljica na początku pojedynku.

Tomasz Narkun (11-2) udanie zrewanżował się Goranowi Reljicowi (15-5) za porażkę przez większościową decyzję sprzed kilkunastu miesięcy, na KSW 32 nokautując Chorwata w niespełna dwie minuty i tym samym zdobywając pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

Reljic od początku walczył z nietypowej dla siebie, klasycznej pozycji. Po kilku badawczych akcjach na początku, szczeciński pretendent powalił rywala na deski krótkim prawym, by następnie rzucić się na niego z ciosami z góry. Były już mistrz zdołał uniknąć części uderzeń, ale Narkun pozostawał niezmordowany, atakując niczym rozwścieczony pitbull, by w końcu – trafiając dwoma potężnymi ciosami, po których głowa Reljica odbijała się od desek – dopiąć swego i zmusić sędziego do przerwania pojedynku.

Dla Żyrafy było to siódme zwycięstwo w ośmiu ostatnich pojedynkach. Polak stał się też pierwszym zawodnikiem, który zdołał pokonać Reljica przed czasem – wcześniej sztuka ta nie powiodła się nikomu innemu.