KSWPolskie MMA

Największe wyzwanie w karierze MMA? Arkadiusz Wrzosek w walce wieczoru styczniowej gali KSW 90 w Warszawie!

Poznaliśmy walkę wieczoru pierwszej gali KSW w 2024 roku – warszawskie wydarzenie zwieńczy starcie Arkadiusza Wrzoska z Ivanem Vitasoviciem.
W pojedynku wieńczącym galę KSW 90, która odbędzie się 20 stycznia na warszawskim Torwarze, lokalny bohater Arkadiiusz Wrzosek (3-0) stanie przed największym w dotychczasowej karierze MMA wyzwaniem, krzyżując pięści z Ivanem Vitasoviciem (12-5-1).
Zapowiedziano także powrót do akcji Radosława Paczuskiego (5-2), choć nie wiadomo póki co, kto będzie jego przeciwnikiem.

31-letni Ivan Vitasović walczy zawodowo od 2012 roku. Jedenaście z dwunastu zwycięstw w karierze odniósł przed czasem – w tym dziewięć przez nokauty i dwa przez poddania.

Obecnie może pochwalić się serią sześciu kolejnych zwycięstw. Ostatnio był widziany w akcji we wrześniu, po dramatycznym boju broniąc tytuł mistrzowski organizacji FNC w starciu z Michałem Andryszakiem. Wcześniej Chorwat zostawiał w pokonanym polu między innymi weteranów Geronimo dos Santosa czy Oliego Thompsona.

Arkadiusz Wrzosek posiada nieskazitelny bilans w formule MMA. Wygrał wszystkie trzy walki, jakie stoczył pod sztandarem KSW. W debiucie znokautował Tomasza Sararę, potem wypunktował Tomasa Mozny’ego, by ostatnio poddać Bogdana Stoicę. Pierwotnie był przymierzany do grudniowej gali KSW 89, gdzie szykowano dla niego Artura Szpilkę. Ten ostatni doznał jednak urazu, będąc po raz drugi zmuszonym do wycofania się ze starcia z warszawiakiem.

This poll has ended (since 29 days).

Arkadiusz Wrzosek vs. Ivan Vitasović - kto wygra?

Arkadiusz Wrzosek
64.23%
Ivan Vitasović
35.77%

Wstępny typ

Arkadiusz Wrzosek

Rozpiska KSW 90Walka wieczoru

120,2 kg: Arkadiusz Wrzosek (3-0) vs. Ivan Vitasović (12-5-1)

Pozostałe

83,9 kg: Radosław Paczuski (5-2) vs. TBA

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button