„Najważniejsze to się nie poddawać” – Borys Mańkowski kontuzjowany, wypada na wiele miesięcy

Borys Mańkowski nie powróci co klatki KSW w najbliższych miesiącach – był bowiem zmuszony do poddania się rekonstrukcji więzadła krzyżowego.

Były mistrz kategorii półśredniej KSW Borys Mańkowski w tym roku prawdopodobnie do klatki już nie wejdzie. Diabeł Tasmański poinformował bowiem o rekonstrukcji więzadła krzyżowego w kolanie, której zmuszony był się poddać.

– Plany na 2021 były wielkie – napisał w mediach społecznościowych. – Niestety zderzyły się one z rzeczywistością i teraz mam nadzieję, że zrealizuję chociaż małą część z nich… Żeby to zrobić, najpierw musiałem się poddać rekonstrukcji ACL, oddałem się w najlepsze ręce Szymona Kujawiaka, a teraz wszystko w moich… Najważniejsze to się nie poddawać. Nigdy!
Borys Mańkowski wygrał trzy ostatnie walki, w pokonanym polu zostawiając Vaso Bakocevicia, którego poddał, oraz Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego. Poznaniak był uznawany za głównego kandydata do walki o tytuł mistrzowski kategorii lekkiej z koronowanym niedawno Marianem Ziółkowskim.

Nie wiadomo, kiedy 31-latek będzie w stanie powrócić do oktagonu. Rekonstrukcje więzadła krzyżowego w kolanie oznaczają zazwyczaj co najmniej półroczną przerwę, a często znacznie dłuższą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply