„Na pewno sięgnie po pas wagi lekkiej!” – Salahdine Parnasse z nowym kontraktem z KSW

Niepokonany i niezwykle perspektywiczny Salahdine Parnasse przedłużył kontrakt z organizacją KSW.

Mistrz kategorii piórkowej KSW Salahdine Parnasse nigdzie się nie wybiera – a przynajmniej nie w najbliższym czasie. 23-letni Francuz przedłużył właśnie kontrakt z polskim gigantem.

O przedłużeniu współpracy poinformowano na profilu ATCH Academy na Instagramie – a wiec klubu, w którym szlifuje umiejętności Parnasse.

– Nasz mistrz Salahdine Parnasse oficjalnie podpisał nowy kontrakt z KSW na okres 18 miesięcy – brzmi podpis na Instagramie. – Będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego w wadze piórkowej i na pewno sięgnie po pas wagi lekkiej!
Salahdine Parnasse zasilił szeregi KSW w grudniu 2017 roku, pokonując większościową decyzją Łukasza Rajewskiego. Później jednogłośnie wypunktował Artura Sowińskiego i Marcina Wrzoska, torując sobie drogę do pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski 66 kilogramów. Ubijając w drugiej rundzie Romana Szymańskiego, rozsiadł się na tymczasowym tronie.

W akcji nie był widziany od grudnia ubiegłego roku, gdy rozbił na pełnym dystansie Ivana Buchingera, po raz pierwszy broniąc tytułu. Gdy natomiast z organizacją pożegnał się Mateusz Gamrot, Salahdine Parnasse został niekwestionowanym mistrzem.Tymczasem w kategorii lekkiej panuje bezkrólewie po wspomnianym odejściu Gamera. Mistrzowskich aspiracji nie ukrywają między innymi Marian Ziółkowski, Maciej Kazieczko czy Shamil Musaev, a w grze o najwyższe laury liczą się też Artur Sowiński czy Roman Szymański.

Nie wiadomo póki co, kiedy francuski zawodnik powróci do klatki. Latem nabawił się urazu nogi, będąc zmuszonym do miesięcznej przerwy od treningów.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply