„Możesz to wyciąć?” – trener Conora przypadkowo zdradził sekret Irlandczyka przed rewanżem z Poirierem?

Trener Conora McGregora John Kavanagh przypadkowo – a może „przypadkowo” – zapowiedział gigantyczną zmianę w taktyce na walkę swojego zawodnika.

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie wywiadu, jakiego trener Conora McGregora John Kavanagh udzielał Arielowi Helwaniemu z ESPN.com w drodze do rewanżowej walki swojego podopiecznego z Dustinem Poirierem, która uświetni sobotnią galę UFC 257 w Abu Zabi.

Otóż, opowiadając o technicznych aspektach pojedynku, irlandzki trener w pewnej chwili delikatnie się zagalopował – a przynajmniej takie wrażenie starał się sprawić.
– Zobaczymy, czy sprawdzą się nasze wewnętrzne przewidywania co do najbardziej dewastujących ciosów – powiedział. – Czy treningi głównie z klasycznego ustawienia przyniosą efekty…

Wypowiedziawszy te słowa, Kavanagh na chwilę zamilkł, robiąc minę, jakby zdradził wielki sekret.

– Wytnijmy to – powiedział z drobnym uśmiechem. – Usuńmy to. Możesz to wyciąć?

– Tak – odpowiedział krótko Helwani.

– Cokolwiek wydarzy się w walce, po prostu będziemy się tym cieszyć – podsumował irlandzki trener.

Czy rzeczywiście Kavanagh powiedział o jedno zdanie za dużo, czy może jednak ta pomyłka jest tylko wybiegiem medialnym i elementem gry przed walką, nie wiadomo.Wiadomo natomiast, że Conor McGregor walczy niemal wyłącznie z odwrotnej pozycji. Tylko od wielkiego dzwona zmienia ją na klasyczną, a jeśli już to dosłownie na chwilę. Czy zatem na rewanż z Dustinem Poirierem szykuje prawdziwą rewolucję w swojej oktagonowej grze?

Diament również walczy z leworęcznego ustawienia, ale w kombinacjach bardzo chętnie zmienia je na klasyczne, atakując wtedy mocnym prawym.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać na Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Wspomniany fragment wywiadu, w którym John Kavanagh sugeruje, że pod rewanżowe starcie Conor McGregor szlifował walkę z klasycznej pozycji, jest dostępny od 22:42.
Do szczegółowej technicznej analizy irlandzko-amerykańskiego rewanżu zapraszamy tutaj.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply