„Mój Boże, teraz uderzam naprawdę mocno” – obszerna zapowiedź walki McGregor vs. Cerrone (VIDEO)

Do przestrzeni medialnej trafiła obszerna zapowiedź pojedynku Conora McGregora z Donaldem Cerrone w cyklu Countdown.

Na kilka dni przed galą UFC 246 – pierwszą od czterech tygodni – którą uświetni konfrontacja powracającego do oktagonu po szesnastu miesiącach przerwy gwiazdora nad gwiazdory Conora McGregora z doświadczonym Donaldem Cerrone, organizatorzy zaprezentowali zapowiedź tego właśnie starcia w cyklu Countdown.

W materiale obszernie – całość ma 32 minuty – przedstawiono drogę na medialno-finansowe szczyty Irlandczyka oraz jego spektakularny upadek. Taktownie pominięto jednak sprawy związane z oskarżeniami o gwałty.

Co ciekawe, pokazano migawki z drogi do szatni Irlandczyka po jego klęsce z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229. Najprawdopodobniej fragmenty te pochodzą z serii The Thrill and The Agony, której po tamtejszej, zakończonej bijatyką gali nigdy nie opublikowano.
W zapowiedzi nie uświadczymy wielu nowych wypowiedzi Notoriousa. Powtarza on jedynie, iż jest teraz nowym człowiekiem, który niechlubną przeszłość zostawił za sobą, poświęcił się treningom i szlifom swoich oktagonowych umiejętności. Posiada jasno wytyczony cel, którym jest powrót na sportowe szczyty.

Mój Boże, teraz uderzam naprawdę mocno.

– powiedział Conor w podsumowaniu.

Teraz naprawdę wykorzystuję pełną moc uderzeń. Zranię Donalda. Jestem teraz w fenomenalnym miejscu. Wyjdę tam i go sprzątnę.

Amerykanin widzi oczywiście pojedynek zupełnie inaczej, nie mając wątpliwości, że to jego ręka powędruje w górę.To jego powrót, prawda? Wraca.

– powiedział Kowboj.

Mierzy się jednak z gościem, który wychodzi tam i nie pierdoli się, rozpuszcza ręce. Zawsze wnoszę do oktagonu wszystko, co posiadam. Wygram to. Na sto procent.

O ile powoli acz nieubłaganie zbliżający się do końca swojej sportowej kariery i powracający do akcji po dwóch porażkach Donald Cerrone – wyraźny bukmacherski underdog – nie ma w tym pojedynku wiele do stracenia, to zupełnie inaczej ma się rzecz z Conorem McGregorem. Snujący wielkie plany na 2020 rok Irlandczyk położy w sobotę na szali całą karierę.
Cała zapowiedź walki poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply