Polskie MMATrening MMAUFC

Mocne treningi Joanny Jędrzejczyk (z Krzysztofem Jotko) przed UFC 211 – video

Zasiadająca na tronie kategorii słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk pokazuje migawki z przygotowań do walki z Jessicą Andrade na gali UFC 211.

Mistrzyni kategorii słomkowej Joanna Jędrzejczyk nie zasypia gruszek w popiele, ostro trenując przed swoją piątą historyczną – bo wyrównującą rekord Rondy Rousey – obroną złota. 13 maja w Dallas w co-main evencie gali UFC 211 polska zawodniczka skrzyżuje rękawice z Jessicą Andrade.
Zaprawiona nie tylko w oktagonowych, ale i w medialnych bojach zawodniczka chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych migawkami ze swoich przygotowań do walk – i nie inaczej jest tym razem.

Poniżej możemy obserwować jej pracę z trenerami American Top Team Katelem Kubisem, który zajmuje się stójką, oraz Philem Daru, który dba o aspekty siłowo-kondycyjne.

https://www.instagram.com/p/BTJjZCvlI6o/

https://www.instagram.com/p/BTaIsS-l_XA/

https://www.instagram.com/p/BTMP4-Gl8kS/

https://www.instagram.com/p/BTdB2HrAj9e/

To dla Jędrzejczyk drugi obóz przygotowawczy pod banderą ATT. Jednak pierwszy – przed walką z Karoliną Kowalkiewicz – trwał tylko siedem tygodni, podczas gdy obecne – trzy miesiące. Polska zawodniczka jest przekonana, że dzięki temu zaprezentuje w Dallas nowe umiejętności, wychodząc obronną ręką z walki z Jessicą Andrade.

*****

Joanna Jędrzejczyk: „Chcę któregoś dnia zostać legendą”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button