UFC

Młodzi, niepokonani! Umar Nurmagomedov vs. Jack Shore na marcowej gali UFC FN!

Pojedynek dwóch kogucich z nieskazitelnymi bilansami – Umara Nurmagomedova i Jacka Shore’a – odbędzie się podczas marcowej gali UFC Fight Night.

Kapitalnie zapowiadające się starcie w wadze koguciej pomiędzy młodymi, perspektywicznymi, niepokonanymi Umarem Nurmagomedovem (13-0) i Jackiem Shorem (15-0) odbędzie się 19 marca podczas gali UFC Fight Night.
O zestawieniu walki doniósł nieoficjalnie dziennikarz Alex Behunin.
Były mistrz Cage Warriors ma już na koncie cztery zwycięstwa pod sztandarem UFC. W debiucie poddał Nohelina Hernandeza, później taki sam los fundując Aaronowi Phillipsowi. Następnie pokonał niejednogłośnie Huntera Azure, by ostatnio – tj. podczas wrześniowej gali UFC Fight Night – pewnie pokonać jednogłośnie Liudvika Sholiniana.

Umar Nurmagomedov zasilił szeregi UFC w 2020 roku, ale trzy pierwsze walki, jakie mu zestawiono, nie doszły do skutku. W rezultacie w oktagonie amerykańskiego giganta zadebiutował dopiero w styczniu tego roku, w świetnym stylu poddając Sergeya Morozova.26-letni Walijczyk posiada większe doświadczenie z walk na dużej scenie, a dla Dagestańczyka będzie to powrót po ponad rocznej przerwie i poważnej kontuzji kolana, ale… Wydaje się, że Nurmagomedov to zawodnik z nieco większym potencjałem sportowym, który wyrachowanie w klatce potrafi łączyć z błyskotliwością. Na pewno jednak łatwej przeprawy z Shorem miał nie będzie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Umar Nurmagomedov – 1.60
Jack Shore – 2.25

Wstępny typ:

Umar Nurmagomedov
Rozpiska UFC FN

265 lb: Tom Aspinall (11-2) vs. Shamil Abdurakhimov (20-6)
135 lb: Umar Nurmagomedov (13-0) vs. Jack Shore (15-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button