Fedor EmelianenkoUFCWiadomości MMA

Mistrz Bellatora: „Fedor w doskonałej formie”

Vitaly Minakov, aktualny mistrz wagi ciężkiej Bellatora, trenował w ostatnim czasie w Starym Oskole z zapowiadającym powrót Fedorem Emelianenko i zapowiada, że Ostatni Cesarz jest w doskonałej formie.

Niepokonany na zawodowych ringach mistrz Bellatora, Vitaly Minakov, po wspólnych sesjach treningowych z Fedorem Emelianenko mówił, że mógł bardzo dużo nauczyć się od Ostatniego Cesarza. Wspomniał również o szybkości i sile legendarnego Rosjanina, które przekonują go do tego, iż jest on gotowy do powrotu do walki.

Oto, co dokładnie powiedział o swoich doświadczeniach z treningu dla portalu FightNights.ru:

Mieliśmy wspaniały obóz przygotowawczy w Starym Oskole. Było tam wielu zawodników wagi ciężkiej, z którymi można było sparować. Nauczyłem się bardzo dużo i pracowałem w parze właśnie z Fedorem, który dał mi wiele przydatnych wskazówek i pokazał mi wiele bolesnych technik ze swojego arsenału, jak na przykład kimury. Całą przekazaną wiedzę sobie przyswoiłem.

Minakov w samych superlatywach oceniał też obecną formę legendarnego rodaka:

Fedor jest w dobrej formie. Nic nie stracił ze swojej techniki i jest ona świetna. Nadal ma bardzo szybkie ręce, bije bardzo mocno, ma dobrą kondycję. Cały czas jestem z nim w kontakcie i będziemy współpracować – będzie to na pewno korzystne zarówno dla mnie, jak i dla niego.

Przed kilkoma miesiącami świat MMA obiegła wiadomość, że jeden z najlepszych zawodników w historii tego sportu – Fedor Emelianenko – zapowiedział, że wkrótce wróci do klatki. Od momentu pojawienia się tej informacji, fani wywodzącego się z sambo zawodnika zastanawiają się, kiedy i w jakiej organizacji Fedor wystąpi.

Pewne plotki mówiły, że Ostatni Cesarz dogadał się z UFC, jednak dotychczas nikt nie potwierdził tej informacji. Kolejne ukazujące się informacje na temat powrotu Fedora sprawiają, że jego powrót jest jeszcze bardziej wyczekiwany.

Jak myślicie, czy w powrotnej walce Emelianenko swoją postawą potwierdzi słowa mistrza Bellatora i będzie to ten sam potwór, którym był kiedyś?

*****

Wszystkie wiadomości o Fedorze Emelianenko znajdziecie tutaj.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button