Mikhail Mokhnatkin zastępuje Kirilla Sidelnikova w walce z Sergey’em Pavlovichem

W walce wieczoru gali Fight Nights Global 63 doszło do zmiany – kontuzjowanego Kirilla Sidelnikova w starciu z Sergey’em Pavlovichem zastąpił Mikhail Mokhnatkin.

Kirill Sidelnikov (11-4), znany też jako Baby Fedor, który trzy tygodnie temu został mistrzem Rosji w bojowym sambo, nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z interesująco zapowiadającej się walki z Sergey’em Pavlovichem (10-0) w finale turnieju kategorii ciężkiej rosyjskiej organizacji Fight Nights.

Organizatorzy stanęli jednak na wysokości zadania, znajdując innego utalentowanego ciężkiego, który zastąpi Sidelnikova. Został nim Mikhail Mokhnatkin (9-1-2), który nie przegrał pojedynku od czasu swojego debiutu w 2010 roku, a ostatnio widziany był w akcji w październiku zeszłego roku, wypunktowując Fabio Maldonado.

Tym samym obaj zawodnicy zmierzą się 31 marca w Moskwie na gali Fight Nights Global 63.
25-letni Pavlovich i 27-letni Mokhnatkin uchodzą za jednych z najbardziej perspektywicznych rosyjskich ciężkich, którym wróżona jest świetlana przyszłość.

Poniżej wspomniana walka Mokhnatkina z Maldonado:

A tutaj ostatnie starcie Pavlovicha – zwycięstwo z Alexeiem Kudinem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply