UFC

Mike Perry: „W przyszłym roku będę bił się o 10 milionów dolarów”

Mike Perry opowiada o zbliżającej się walce z Alanem Joubanem na gali UFC on FOX 22 oraz planach na przyszły rok.

Przygodę z UFC rozpoczął od dwóch efektownych nokautów, ubijając Hyun Gyu Lima i Danny’ego Robertsa i tym samym śrubując swój nieskazitelny rekord do 9-0. 17 grudnia stanie natomiast do trzeciej walki dla amerykańskiego giganta, przed prawdopodobnie największym wyzwaniem w karierze – na gali UFC on FOX 22 Mike Perry skrzyżuje rękawice ze zwycięskim w dwóch ostatnich pojedynkach – i łącznie schodzącym z tarczą w czterech z ostatnich pięciu – Alanem Joubanem.

Nie ma znaczenia, z kim walczę – prześwietlę go i rozegram to mądrze.

– zapowiedział Perry w rozmowie z FloCombat.com.

Każdego zawodnika można rozłożyć na części pierwsze na kartce i przeczytać jak książkę. Złamię Joubana szybko – zmiażdżę go.

Będę szedł do przodu – nie zmusi mnie do cofnięcia się. Nie zatrzyma mnie i zamierzam go złamać. Jego ciało zaczyna się sypać, starzeje się. Ma złamaną rękę, a słyszałem też, że miał też zerwane więzadło. Zranię go mocno, ale jeśli pójdzie spać szybko, może wróci i stoczy jeszcze jakąś walkę. Ale jeśli wyjdzie się bić i będzie wojna jak z Robertsem – zniszczę jego ciało i nie będzie już powrotu.

25-letni zawodnik od dawna nie ukrywa jednak, że mierzy znacznie, znacznie wyżej – jego celem jest pas mistrzowski kategorii półśredniej.

Myślę o tytułach i przygotowuję się do rzucania wyzwań. Zdemoluję Joubana i będę kontynuował swoją pogoń za marzeniami – aż się spełnią. Jeden śmieć po drugim.

Dla Perry’ego starcie z Joubanem będzie trzecim w odstępie trzech miesięcy. I nie zamierza zwalniać tempa.

W tym czasie następnego roku będę miał jakieś 14-0, a może nawet więcej, skoro walczyłem trzy razy w cztery miesiące.

– powiedział Perry.

Jeśli to podtrzymam, to będzie 3, 6, 9 walk w przyszłym roku. Nie wiem, jak to zrobię, ale mogę wtedy mieć 19-0.

Między 14-0 i 19-0 będę walczył o tej porze przyszłego roku o tytuły. Nie będą w stanie dłużej trzymać mnie z dala od nich, bo zamierzam nokautować jednego po drugim. W przyszłym roku będę walczył o dziesięć milionów dolarów, więc jedziemy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button