UFC

Mike Perry pokazał zdeformowane oko po UFC on FOX 28 – video

Mike Perry dorobił się kilkunastu nowych szwów na twarzy, jaki zafundował mu swoimi pięściami Max Griffin podczas gali UFC on FOX 28 w Orlando..

Charakterny Mike Perry pokazał w sobotę w swoim rodzinnym Orlando mnóstwo serca w starciu z Maxem Griffinem podczas gali UFC on FOX 28, ale na niewiele się to zdało – nie miał bowiem w oktagonie wiele do powiedzenia, metodycznie rozbijany przez zdecydowanie szybszego i lepiej technicznie poukładanego rywala.

W drugiej rundzie znalazł się nawet na deskach, ale przetrwał nawałnicę uderzeń Griffina, w samej końcówce pojedynku będąc nawet w stanie podkręcić tempo w poszukiwaniu nokautu.

Ostatecznie jednak Platynowy przegrał jednogłośną decyzją sędziowską, nie mając nawet ochoty wysłuchiwać werdyktu do końca i opuszczając oktagon.

Wyniki UFC on FOX 28: Max Griffin rozbił i wypunktował Mike’a Perry’ego

Jego oprawca przyznał po gali, że lewe oko Perry’ego wyglądało fatalnie już w trakcie walki, a lekarze założyli mu po niej „mnóstwo szwów”. I wygląda na to, że tak właśnie było, na co wskazuje poniższym nagraniu – dwa dni po walce – wygląd Mike’a.

Chcę wykorzystać tę okazję, aby podziękować wszystkim, którzy oglądali walkę. Nauczyłem się czegoś z tej walki. Nic nie zrobisz, trzeba zaczynać od początku.

– mówił Perry.

Wrócę, bo kocham walkę, kocham trenować. Pokażę wam, jak czasami dostajemy od życia.

Mam tu trochę szwów, ale nie lękam się tego. To lekcja.

To dla Perry’ego druga z rzędu porażka – poprzednio także na punkty uległ Santiago Ponzinibbio. Teraz 26-letni zawodnik zapowiedział dłuższą przerwę od występów.

*****

Analizy KSW 42 – Narkun czy Khalidov? Byk czy matador?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button