Polskie MMAUFC

„Mike Brown jest zakochany w Mateuszu Gamrocie!” – Joanna Jędrzejczyk zdradza, dlaczego Mateusz Gamrot cieszy się w ATT wielkim szacunkiem

Rozdająca przez lata karty w wadze słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk wyjaśniła, dlaczego trener Mike Brown uwielbia pracować z Mateuszem Gamrotem.
Mateusz Gamrot przebywa obecnie w American Top Team na Florydzie, gdzie swoim już zwyczajem przygotowuje się do kolejnego występu pod sztandarem UFC.

Wyjazdy do Miami Polak niezwykle sobie ceni, podkreślając, że może tam wziąć się za bary z najlepszymi zawodnikami na świecie, co korzystnie wpływa zarówno na jego umiejętności techniczne, jak i na mentalność oraz pewność siebie.
W ATT nasz zawodnik trenuje między innymi z takimi tuzami jak Dustin Poirier, Jorge Masvidal – dopóki ten nie nabawił się kontuzji – Edson Barboza, Renato Moicano czy Alexander Shabliy.

Kudowianin bardzo chwali sobie też kadrę trenerską – na czele z Andersonem Francą, z którym szlifuje kickboxing, oraz Mike’iem Brownem, który jest jego głównym trenerem, spinającym całą oktagonową grę Polaka w całość.

I właśnie o Mike’u Brownie, z którego trenerskich usług sama korzysta bardzo chętnie, w programie Hejt Park opowiedziała była mistrzyni kategorii słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk, wyjaśniając też, dlaczego Amerykanin niezwykle polubił Gamera

– Mati w ogóle chce, aby Mike był na jego walce – powiedziała Joanna. – Tylko problem jest w tym, że każdy chce Mike’a Browna i Mike Brown dużo lata. I faktycznie jeżeli są zawodnicy, którzy są tam na co dzień, to tak jakby nie oni mają pierwszeństwo, ale mają to pierwszeństwo, że Mike z nimi poleci. Ale wierzę, że to wcześniej czy później się uda.– Mike w ogóle jest zakochany w Mateuszu Gamrocie. My, Polacy, nauczyliśmy po części co niektórych Amerykanów i Brazylijczyków – bo dominują u nas Amerykanie i Brazylijczycy – ciężkiej pracy, bo tam jest…

– Dla mnie trener – nieważne, gdzie idę na trening, kto prowadzi trening – to dla mnie trener jest zawsze trenerem i się kłaniam. A Amerykanie potrafią się umówić na trening, ale rano się gorzej poczują i nie przychodzą na trening. Trener zostaje wystawiony do wiatru.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Ja choćbym miała pójść tam na jednej nodze, to pójdę i zrobię ten trening. Albo przeproszę, że coś się stało.

– Gamer zasłużył się przede wszystkim tą nieustępliwością, tą dyscypliną, tą ciężką pracą, bo… Trenuje teraz z Masvidalem, trenuje z Poirierem.

Rozpędzony dwoma efektownymi zwycięstwami Mateusz Gamrot powróci do oktagonu 18 grudnia w Las Vegas, w ramach gali UFC Fight Night stając w szranki z Diego Ferreirą. Starcie to może zapewnić mu awans do czołowej piętnastki kategorii lekkiej, bo Brazylijczyk jest sklasyfikowany na 11. miejscu w rankingu.
Niewidziana w akcji od marca ubiegłego roku, gdy po morderczej mistrzowskiej walce przegrała z Weili Zhang, Joanna Jędrzejczyk wylatuje do American Top Team w styczniu. Do akcji chce powrócić w okolicach marca lub kwietnia. Celuje w rewanżowe starcia z Weili Zhang lub Carlą Esparzą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Jest zdecydowany faworyt! Kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs. Ferreira ujawnione!

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button