Michał Materla wraca do KSW, wystąpi na KSW 66, choć wypowiedzi Macieja Kawulskiego uważa za „niestosowne”

Michał Materla wystąpi przed własną publicznością podczas styczniowej gali KSW 66 w Szczecinie.
Po krótkim rozbracie z KSW były mistrz wagi średniej organizacji i jeden z pionierów nadwiślańskiej sceny MMA Michał Materla wraca pod jej skrzydła.
Szczecinianin wejdzie do okrągłej klatki polskiego giganta przy okazji zaplanowanej na 15 stycznia gali KSW 66, która odbędzie się właśnie w jego rodzinnym mieście.

O powrocie Michała Materli poinformował dziennikarz WP Sportowe Fakty Artur Mazur.

37-latek przyznał, że poza KSW zainteresowanie jego usługami wyraziły też inne organizacje – między innymi FEN czy FAME MMA. W kontekście potencjalnej współpracy z tą pierwszą organizacją – gdzie szykowano dla niego starcie z Cezarym Oleksiejczukiem – stwierdził, że „nawet przez chwilę nie byliśmy blisko podpisania kontraktu”. Rozbieżności między oczekiwaniami i ofertą były zbyt duże.Michał zaznaczył, że jednym z głównym czynników, który przesądził o jego powrocie do KSW, była możliwość wystąpienia przed własnymi kibicami w Szczecinie.

Cipao odniósł się też do wypowiedzi Macieja Kawulskiego, który kilka tygodni temu przemycił pod jego adresem kilka przytyków, podkreślając, że oferta kontraktu, jaką mu zaproponowano, uwzględnia „frycowe” za kilkumiesięczny rozbrat i ostatnie występy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– To jest cały Maciek Kawulski – powiedział w temacie Materla. – On potrafi mocno podkręcić odbiorców i w tym momencie był sobą. Uważam, że to było trochę niestosowne i niespójne. Z jednej strony mówił, że zawsze daję dobre walki, a po chwili zaprzeczył samemu sobie i skrytykował mój ostatni występ. Nie było to spójne, ale nie chcę już do tego wracać.

Co zaś tycz się przeciwnika na styczniową galę KSW 66, Michał Materla podkreślił, że jest otwarty na każde zestawienie.
Michał Materla był ostatnio widziany w akcji we wrześniu, pod sztandarem organizacji EFM Show po niezachwycającej walce pokonują w rewanżu na punkty Moise Rimbona. W okrągłej klatce KSW ostatnio gościł w grudniu ubiegłego roku, będąc zdemolowanym przez Roberto Soldicia.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply