KSWPolskie MMA

Michał Kita poddaje Michała Włodarka

Michał Kita po dobrej w swoim wykonaniu walce poddał Michała Włodarka na gali KSW 36 w Zielonej Górze.

Michał Kita (17-8) zaprezentował na gali KSW 36 bardzo dobrą formę, rozdając karty w stójce i ostatecznie poddając Michała Włodarka (7-2) w końcówce pierwszej rundy.

Masakra rozpoczął walkę od dobrych niskich kopnięć, wywierając od początku presję i unikając ciosów ruchliwego Włodarka. Poznaniak trafił dobrym lowkingiem. Kita cały czas czaił się na mocny cios i w końcu trafił – soczystym podbródkowym w odpowiedzi na obniżającego pozycję Komara. Włodarek odpowiedział kopnięciem na korpus, ale Kita znów trafił ciosem. Kita zaczął przejmować stery pojedynku w swoje ręce, wywierając coraz mocniejszą presję. Włodarek złapał na chwilę klincz, ale zabrzanin szybko go rozerwał i znów zmusił rywala do krążenia przy siatce. Kita unikał bez problemu pojedynczych ataków bokserskich, ale wkrótce nadział się na świetną kontrę zapaśniczą i wylądował na plecach, z Włodarkiem w półgardzie. Szybko odzyskał gardę, a następnie omoplatą odwrócił pozycję. W krótkiej kotłowaninie zapiął gilotynę, przetoczył poznaniaka i poprawiając jeszcze uchwyt, na kilkanaście sekund przed końcem rundy zmusił go do klepania.

Tym samym Masakra wraca na ścieżkę zwycięstw, dołączając do wyścigu o pas kategorii ciężkiej, podczas gdy Komar ponosi drugą z rzędu porażkę.

*****

Komplet wyników KSW 36 znajdziecie tutaj.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button