Polskie MMA

Michał i Cezary Oleksiejczukowie zakotwiczyli w Ankosie MMA – trener Mirosław Okniński skomentował!

Były trener Michała i Cezarego Oleksiejczuków oraz Bartosza Szewczyka Mirosław Okniński zabrał głos na temat migracji swoich byłych podopiecznych do Ankosu MMA.

Gdy kilka miesięcy temu bracia Michał i Cezary Oleksiejczukowie oraz Bartosz Szewczyk rozstali się z trenerem Mirosławem Oknińskim z Akademii Sportów Walki Wilanów – w nieszczególnie przyjaznej, dodajmy, atmosferze – zapowiadali, że wypłyną na szersze wody, odwiedzając inne polskie kluby MMA.

Wydawało się niedawno, że treningi w swoim własnym teamie przeplatać będą z odwiedzinami WCA Fight Team, gdzie swego czasu częściej gościli, ale ostatecznie cała trójka zakotwiczyła na dłużej w poznańskim Ankosie MMA pod wodzą trenera Andrzeja Kościelskiego. Poinformował o tym Jakub Borowicz.

>

– Bracia Oleksiejczuk oraz Bartek Szewczyk przeprowadzili się do Poznania – napisał. – Od teraz trenują pod okiem Andrzeja Kościelskiego w poznańskim klubie ANKOS.

Na miejscu cała ekipa może liczyć na wsparcie między innymi Marcina Tybury, Michała Andryszaka, Daniela Skibińskiego, Kamila Oniszczuka, Marcina Wójcika i wielu, wielu innych.

Zmiana ta nie uszła uwadze Mirosława Oknińskiego. Pomimo iż od pewnego czasu warszawski trener apelował do Michała Oleksiejczuka, aby ten powrócił pod sztandar Akademii, do migracji całej ekipy do Poznania podszedł ze zrozumieniem.

– Poza Akademią Sportów Walki Wilanów to najlepszy możliwy wybór – podsumował krótko na Facebooku trener Okniński.

Michał Oleksiejczuk i Bartosz Szewczyk nie mają jeszcze żadnej zaplanowanej walki. Husarz był ostatnio widziany w oktagonie w marcu, przegrywając jednogłośnie z Dustinem Jacobym.

Dzierżący złoto wagi półśredniej FEN Cezary Oleksiejczuk do pierwszej jego obrony stanie w czerwcu, w ramach gali FEN 40 krzyżując pięści z Kamilem Kraską.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button