UFC

Michael Page przypomniał dwie wypowiedzi Iana Garry’ego, który kompletnie rozminął się z prawdą: „Nie jesteś w tym zbyt mocny, co?”

Michael Page oddał pierwsze humorystyczne salwy w medialnej batalii z Ianem Garrym przed galą UFC 303: McGregor vs. Chandler.

Podkręca medialną grę Michael Page przed starciem z Ianem Garrym, które odbędzie się przy okazji czerwcowej gali UFC 303 w Las Vegas.

MVP wykorzystał media społecznościowe, gdzie opublikował humorystyczne nagranie, na którym obnaża gadulstwo Irlandczyka.

W pierwszym fragmencie Michael Page przypomniał słowa Iana Garry’ego, który kilka miesięcy temu został zapytany o potencjalne wspólne starcie. Dopytawszy wtedy dziennikarza, z kim debiutuje w UFC MVP i usłyszawszy w odpowiedzi, że z Kevinem Hollandem, Irlandczyk postawił sprawę jasno.

– Nie ma, ku*wa, opcji, żeby pokonał Kevina Hollanda – zawyrokował Ian. – A zatem nie dojdzie do naszej walki.

Proroctwo to Irlandczyka kompletnie się nie sprawdziło, bo Page rozbił – a momentami wręcz upokorzył – Hollanda podczas marcowej gali UFC 299 w Miami.

W drugim fragmencie nagrania Brytyjczyk przypomniał inną wypowiedź Garry’ego dotyczącą ich potencjalnej walki.

– O ile jakimś sposobem nie przeskoczy mnie w rankingu i nie będzie miał wyższego miejsca, zero zainteresowania z mojej strony – powiedział wówczas Garry.

Tymczasem, pomimo iż Irlandczyk jest sklasyfikowany na 7. pozycji, podczas gdy Brytyjczyk okupuje 13. miejsce, ich walka odbędzie się już za miesiąc.

– Brachu, twoja skuteczność wynosi 0-2 – powiedział na koniec nagrania Michael. – Nie jesteś w tym zbyt mocny, co? Dam ci jednak jeszcze jedną szansę. Ostatnie pytanie: kto według ciebie wygra naszą walkę?

Garry wykorzystał już swoje media społecznościowe, aby wyjaśnić, dlaczego zgodził się na walkę z Pagem. Stwierdził, że nie mógł się doprosić o starcie z Colbym Covingtonem, wobec czego nie zamierza czekać z założonymi rękami – chce walczyć i wyzwań się nie lęka.

Pojedynek ten, noszący znamiona zmiany warty – bo obu zawodników dzieli ponad dekada – może mieć duże znaczenie dla układu sił w kategorii półśredniej, torując zwycięzcy drogę do rozgrywki o pas.

Ian Garry vs. Michael Page - kto wygra?

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button