McGregor vs. Poirier o pas? Dana White zapowiedział ogłoszenie decyzji Khabiba Nurmagomedova!

Zasiadający za sterami UFC Dana White poinformował, kiedy ogłosi decyzje, jakie zapadły podczas spotkania z Khabibem Nurmagomedovem.

Wczoraj wieczorem w Abu Zabi sternik UFC Dana White spotkał się w końcu z mistrzem kategorii lekkiej Khabibem Nurmagomedovem, aby porozmawiać z Dagestańczykiem o jego dalszej karierze – tj. przekonać go do stoczenia 30. walki.

W drodze do spotkania szef amerykańskiego giganta zapowiadał, że potrwa ono pięć minut, ponieważ oczekuje od Khabiba jedynie stwierdzenia „tak” albo „nie”, ale… Rzeczywistość okazała się zupełnie inna, bo obaj panowie zniknęli na prawie dwie godziny.
W sobotę White zdradził natomiast – dodajmy, że w tonie niezwiastującym zadowolenia – że decyzję Nurmagomedova ogłosi dziś o godzinie 21:00 czasu polskiego – czyli tuż przed rozpoczęciem karty głównej gali UFC Fight Night w Abu Zabi.

– Jak się macie? – powiedział amerykański promotor na opublikowanym nagraniu. – Spotkałem się wczoraj z Khabibem Nurmagomedovem i dzisiaj o godzinie 3 po południu czasu wschodniego opowiem w telewizji ABC o jego decyzji i o tym, jak wpłynie na walkę Conora z Poirierem w przyszłym tygodniu, a także co-main event tej gali oraz kategorię lekką. 3 po południu na ABC.Czy wspomnienie rewanżu Conora McGregora z Dustinem Poirierem przez Danę White’a oznacza, że Dagestański Orzeł jednak zwakował pas, który ostatecznie znajdzie się na szali irlandzko-amerykańskiej potyczki? Nie wiadomo.
Wiadomo natomiast, że w wywiadach udzielonych w piątek dopytywany o potencjalne zestawienie Khabiba Nurmagomedova z Georgesem Saint-Pierrem – to jedyny zawodnik, na walkę z którym Dagestańczyk byłby gotów powrócić – stwierdził, że mistrz musiałby wtedy zdać pas wagi lekkiej. Czy tak właśnie się stanie?

Z drugiej natomiast strony, amerykański promotor od wielu tygodni jak mantrę powtarzał, że nie ma żadnych szans na to, aby na szali rewanżu Conora McGregora z Dustinem Poirierem znalazł się tytuł mistrzowski wagi lekkiej.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply