UFCWiadomości MMA

McGregor: ,,Aldo szuka okazji, by opuścić sport”

Tymczasowy mistrz UFC w wadze piórkowej, Conor McGregor, po raz kolejny poddaje w wątpliwość powrót Jose Aldo do oktagonu.

Dwudziesty drugi sezon The Ultimate Fightera, walka z Chadem Mendesem i powrót Jose Aldo były tematami najnowszego wywiadu z tymczasowym mistrzem UFC w wadze piórkowej, Conorem McGregorem, którego Irlandczyk udzielił dla Yahoo Sports.

Zapytany o potencjalne beefy na planie TUFa, McGregor zaprzeczył, twierdząc, że pomiędzy nim i Urijahem Faberem (czyli rywalizującym z nim trenerem w domu TUFa) nie ma złej krwi.

Szczerze mówiąc, wszystko przebiegło przyjacielsko. Urijah jest nieszkodliwy. Jest nieszkodliwym małym człowieczkiem. Śmieszy mnie. Jest jak denerwujący młodszy brat, z tym, że ma prawie 50 lat. Dobrze się bawiłem w trakcie kręcenia show.

Notorious twierdzi też, że walka z Chadem Mendesem była dowodem na skuteczność jego predykcji, które – wedle Irlandczyka – zawsze się sprawdzają.

Nigdy się nie mylę. Zawsze typuję poprawnie. Przewidywałem, że znokautuję Mendesa w ciągu dwóch rund. Postawiłem na to sporo pieniędzy. I wygrałem. Kiedy mówię, że kogoś znokautuje – nieważne kogo – to się staje. I teraz też się stało. Naszprycowałem jego korpus i odprawiłem go przed czasem.

Cóż, Dennis Siver miał paść ofiarą pięści McGregora w mniej niż dwie minuty. Czyżby Irlandczyk zdążył zapomnieć?

Gorzkich słów Notorious nie oszczędził również aktualnemu mistrzowi dywizji, Jose Aldo. Conor zdaje się wierzyć, że do jego walki z Brazylijczykiem nie dojdzie, a sam Scarface poprzez swój konflikt z Daną White’m szuka jedynie okazji, by opuścić sport.

Jest kilka potencjalnych terminów walki. Myślę, że załoga UFC udaje się teraz do Brazylii, by negocjować z Jose. Moim zdaniem jest on załamany. Mówiłem o tym wcześniej. Szuka okazji, by opuścić sport. Kontuzja była okazją, by odwlec nieuniknione. Kiedy UFC 189 się odbywało, siedział pod kołderką i modlił się, by Chad Mendes zdobył pas tymczasowy.

Czy myślicie, że do walki Aldo vs McGregor dojdzie do skutku w ciągu najbliższych miesięcy?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button