UFC

Mayweather Jr. komentuje nagranie ze sparingu McGregora z Malignaggim

Floyd Mayweather Junior ocenił opublikowane kilka dni temu migawki ze sparingu Conora McGregora z Pauliem Malignaggim.

Floyd Mayweather Junior zabrał głos na temat słynnego już 12-rundowego sparingu Conora McGregora z Pauliem Malignaggim, w następstwie którego ten ostatni opuścił obóz przygotowawczy Irlandczyka, rozpętując nie lada medialne dramaty.

Podczas telekonferencji Mayweather stanął w obronie Malignaggiego, przekonując, że ocenianie emerytowanego już boksera, który od dawna koncentruje się na roli komentatora, nie ma żadnego sensu. Dodatkowo, stwierdził, że biorąc pod uwagę, iż McGregor regularnie trenuje, powinien był uporać się z rywalem wcześniej, zamiast toczyć 12-rundowe starcie.
To jednak nie wszystko, bo Floyd opowiedział też o swoich wrażeniach z opublikowanego przez Danę White’a krótkiego nagrania z rzeczonego sparingu.

Miałem okazję to zobaczyć i uważam, że było to bardzo interesujące.

– powiedział.

Ale było mnóstwo uderzeń za głowę, nielegalnych ciosów za głowę. Wiele z tych ciosów było nielegalnych. Wiele grapplingu, wiele zapasów, wiele nieprzepisowych uderzeń. Taka jest moja szczera opinia.

Jestem pewny, że sędzia będzie podchodził uczciwie do nas obu. Chcę, żeby sędzia był sprawiedliwy i traktował nas obu – mnie i Conora McGregora – tak samo. Bądź uczciwy i tak nas traktuj. Chcę tylko dobrej walki.

Miał podczas swojego obozu (sędziego) Joego Corteza, co na pewno było świetne. Pomimo tego jednak nadal widzę, że gra bardzo nieczysto. Moją pracą nie jest jednak martwienie się o sędziego – moja praca polega na tym, aby tam wyjść i walczyć, pozwalając sędziemu na wykonywanie jego pracy.

*****

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor – transmisja, rozpiska, informacje

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button