Mateusz Gamrot zdradził swoją aktualną wagę oraz idealny termin na kolejną walkę w UFC

Mateusz Gamrot wywołał spore poruszenie na polskim podwórku MMA, wyrażając gotowość na pójście w oktagonowe tany z Danem Hookerem.

W poniedziałek przez chwilę zrobiło się gorąco na nadwiślańskiej scenie MMA. Wszystko za sprawą Mateusza Gamrota, który za pośrednictwem Twittera wyraził gotowość na wejście na zastępstwo do walki z Danielem Hookerem.
Wszystko rozegrało się na profilu Combat Contemplations, gdzie pojawił się wpis, w którym autor zasugerował, że w zastępstwie za Nasrata Haqparasta chętnie z nowozelandzkim Hangmanem obejrzałby Joego Soleckiego, Damira Ismagulova lub właśnie Mateusza Gamrota.
Reakcja Polaka była szybka i niepozostawiająca wątpliwości.

– Gotowy – zapowiedział w krótkim wpisie.

Rzecz jednak w tym, że pojedynek Hookera z Haqparastem jest zaplanowany na okoliczność gali UFC 266, która odbędzie się… już 25 września!

– Umknęło mi to, że to niecałe 2 tygodnie – przyznał chwilę później Mateusz.W międzyczasie okazało się natomiast, że Nasrat Haqparast nie zamierza wycofywać się z walki z Danem Hookerem. Dziennikarz Brett Okamoto poinformował, że pomimo śmierci matki, afgański Niemiec planuje zawitać do oktagonu 25 września.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Rozpędzony serią dwóch efektownych zwycięstw kudowianin – ostatnio ekspresowo poddał Jeremy’ego Stephensa, wcześniej nokautując Scotta Holtzmana – powtórzył natomiast, że jego celem jest powrót do oktagonu UFC w grudniu, przy okazji zdradzając też, ile aktualnie waży.

– 82 kg po dwóch Grześkach czekoladowych – napisał wesoło. – Celuję w grudzień z pełnym okresem.
Mateusz Gamrot nie ukrywa, że najchętniej skrzyżowałby rękawice z byłym tymczasowym mistrzem wagi lekkiej Tonym Fergusonem, ewentualnie z dowolnym rywalem z czołowej piętnastki rankingu. Czy jednak istnieją na to szanse, aby zaproponowano mu takowego po dwóch wygranych? Przyjrzeliśmy się temu w obszernej analizie wagi lekkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply