UFC

Mateusz Gamrot zdradził, co „od razu napisał” do Dustina Poiriera po jego awanturze z Michaelem Chandlerem

Mateusz Gamrot zabrał głos na temat niedawnej scysji Dustina Poiriera z Michaelem Chandlerem.
Dwa tygodnie temu na trybunach T-Mobile Arena podczas gali UFC 276 doszło do ostrego spięcia pomiędzy Dustinem Poirierem i Michaelem Chandlerem.

Obaj zawodnicy od dłuższego czasu nie pałali do siebie większą sympatią. Diament podchodził do Irona z rezerwą, gdy ten zasilił szeregi UFC, od razu mierząc w największe starcia o najwyższe laury, podczas gdy ostatnio Chandler obwieścił, że starciem z Poirierem zainteresowany nie jest, bo ten nie cieszy się popularnością.
– Jesteś fałszywy! – krzyczał wówczas Dustin, wyrywając się do Michaela. – Jesteś fałszywym skurwielem! Zapierdolę cię!

I właśnie o powyższą scysję Maciej Turski zapytał w najnowszej odsłonie Hejt Parku klubowego kolegę Dustina Poiriera z American Top Team Mateusza Gamrota.

– Co do Chandlera i Poiriera, nie wiem, o co dokładnie tam poszło, jakie tam były niuanse – powiedział. – Ale od razu po tej awanturze napisałem do Dustina, że jeżeli potrzebuje mojej pomocy, to jestem i zapaśniczo mu tam na pewno pomogę.

– A boksersko na pewno by go wypykał. Dustin ma taki poziom stójki, taką częstotliwość ciosów, że naprawdę jestem pod wrażeniem, bo często z nim robiąc, to na jeden cios przypadają 3-4 inne celne. Ten level ma więc na pewno bardzo wysoki.

– Podrasowałby tylko zapaski, żeby ten go nie przewrócił i myślę, że Dustin na pewno. Dustin.Dustin Poirier w udzielonym kilka dni temu wywiadzie zabrał po raz pierwszy głos na temat konfrontacji z Michaelem Chandlerem, choć szczególnie wylewny nie był.

– Wiedziałem, że dojdzie do czegoś takiego – powiedział w magazynie DC&RC Diament. – Rozmawialiśmy już o tym wcześniej z moją żoną. Nie piszę na Twitterze negatywnie o nikim, nie robię tego w wywiadach, w sieci. Nic.
– Jeśli mam coś komuś do powiedzenia, mówię mu to prosto w twarz, gdy go spotykam. I dokładnie to tam widzieliście. Miałem mu coś do powiedzenia, więc to powiedziałem. Wyrzuciłem to z siebie, powiedziałem, co on nim sądzę. Tyle.

– Jeśli nie broni się tutaj albo nie stoję naprzeciwko niego, nie ma potrzeby, abyśmy o tym rozmawiali.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button