UFC

Mateusz Gamrot odpowiedział na słowa Michaela Chandlera! Wypomniał mu luki w pamięci! „Przestań oszukiwać wszystkich wokół!”

Mateusz Gamrot odpowiedział na słowa Michaela Chandlera, który pokusił się o stwierdzenie, że nigdy nie widział żadnej walki polskiego zawodnika.
Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Mateusza Gamrota na ostatnie wypowiedzi Michaela Chandlera!

Goszcząc w podcaście Believe You Me, Amerykanin został zapytany o wyzwanie, jakie w piątek rzucił pod jego adresem Arman Tsarukyan. Udzielając odpowiedzi, Iron rykoszetem potraktował też właśnie Gamera.
– Nie odpowiedziałem mu (Tsarukyanowi), bo nawet nie widziałem żadnej jego walki – stwierdził Chandler. – Nie próbuję nikogo obrazić. Nie, nie mówię, że „nie wiem, kto to jest!”. Powiedziałem tylko, że nie widziałem jego walk.

– Znaczy, wiem, że bił się z Gamrotem, ale… Żadnej walki Gamrota też nie widziałem.

Rzecz jednak w tym, że na Michaela Chandlera najwyraźniej spadła pomroczność jasna, bo w lipcu 2021 roku pełnił rolę eksperta w studio ESPN podczas gali UFC Fight Night, w ramach której Mateusz Gamrot… ekspresowo rozprawił się z Jeremym Stephensem!

Czy zatem aby na pewno Chandler nie oglądał żadnej walki Gamrota? Te właśnie fakty Gamer przypomniał w odpowiedzi, jakiej udzielił Ironowi za pośrednictwem Twittera.– Przestań oszukiwać wszystkich wokół – napisał Polak. – Przebudź się wreszcie po tym duszeniu i nie bój się walki. UFC w maju. Miami. Jazda!

Mateusz Gamrot był ostatnio widziany w akcji w październiku zeszłego roku, ulegając jednogłośną decyzją sędziowską Beneilowi Dariushowi. Tym samym jego seria czterech zwycięstwo dobiegła końca. Polak jest sklasyfikowany na 7. miejscu w rankingu kategorii lekkiej UFC, gdzie jego bilans wynosi 4-2.
Michael Chandler ostatni pojedynek stoczył w listopadzie ubiegłego roku, przegrywając przez poddanie z Dustinem Poirierem. Tym samym jego rekord pod sztandarem UFC spadł na 2-3, choć oddać mu trzeba, że mierzył się niemal wyłącznie ze ścisłą czołówką 155 funtów.

Iron od wielu miesięcy celuje w kasową konfrontację z Conorem McGregorem. Wydaje się, że dopóki istnieje cień szansy na zestawienie z Irlandczykiem, Amerykanin nawet nie zerknie w kierunku innych przeciwników.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button