UFC

Mateusz Gamrot nagrodzony $50-tysięcznym bonusem za zwycięstwo z Jeremym Stephensem

Mateusz Gamrot idzie po bonusowy rekord Justina Gaethje – w trzecim występie w oktagonie UFC Polak otrzymał trzeci bonus!

To był fantastyczny wieczór dla Mateusza Gamrota! Podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas polski lekki potrzebował ledwie 65 sekund, aby po profesorsku rozmontować Jeremy’ego Stephensa, zmuszając amerykańskiego weterana do odklepania kimury.
Ba! Gamer nie zainkasował ani jednego uderzenia od Stephensa!

Na tym jednak nie koniec, bo za efektowne zwycięstwo kudowianin został nagrodzony $50-tysięcznym bonusem za Występ Wieczoru! To dla naszego zawodnika już trzeci bonus w trzecim występie.
Przypomnijmy, że w przegranym niejednogłośnie debiucie otrzymał dodatkowe $50 tys. za Walkę Wieczoru, a kolejne $50 tys. w ramach Występu Wieczoru zarobił za nokaut na Scotcie Holtzmanie. Innymi słowy, 3/3!

Ponadto organizatorzy rozdali jeszcze trzy inne bonusy za Występ Wieczoru. Trafiły one w ręce Rodrigo Nascimento, który znokautował Alana Baudota, Rodolfo Vieiry, który poddał Dustina Stoltzfusa oraz Mieshy Tate, która ubiła Marion Reneau.Warte również $50 tys. honory Walki Wieczoru trafiły w ręce Billy’ego Quarantillo i Gabriela Beniteza. Ten pierwszy wygrał przez techniczny nokaut w rundzie trzeciej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button